• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Meleğiniz bugün size hangi mesajı veriyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
52
MFC Puanı
2,310
Asijuliet 'in açtığı benzer konuyu daha doğru bir hale getirmek için bu konuyu açıyoruz.

Dileyen bütün megaforum üyelerine; şahsi olarak günlük Melek kartı açabilirim. Dileyene açılımda yapabilirim.
Bu başlık altında kendinizi belli edip niyetinizi almanız yeterli olacaktır.

-Meleklerinize güvenin!

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
Asijuliet 'in açtığı benzer konuyu daha doğru bir hale getirmek için bu konuyu açıyoruz.

Dileyen bütün megaforum üyelerine; şahsi olarak günlük Melek kartı açabilirim. Dileyene açılımda yapabilirim.
Bu başlık altında kendinizi belli edip niyetinizi almanız yeterli olacaktır.

-Meleklerinize güvenin!

Müsait oldugunda açar mısın kart bana :s23:​

Konular
52
MFC Puanı
2,310
Müsait oldugunda açar mısın kart bana :s23:​

Işığa git!

Karanlığı bırak. düşüncelerinle, konuşmalarınla ışığı yarat. Kabusu değil.
Farkında ol. Düşündüğün, söylediğin her söz, yaşamında yaşadığın gerçeklere dönüşüyor. "Abra Kadabra" Aramicede, "konuşurken yaratırım" demektir.
Sözlerini ve düşüncelerini daime temiz tut. En önemlisi seni üzen ve düşündüren şeyler ile enerjini harcama, en güzel şeylere odaklan. Unutma ki; yöneldiğin şeylere göre geri dönüşler alacaksın, bu yüzden gülümse!

Konular
52
MFC Puanı
2,310

Al!
Hayatın sunduklarını kabul et. Sen aldıkça evren sana daha çok verecek.
Bu zamanlarda evrenin bereketinin sana sunulduğunu fark et.
Ve bil ki; gelen ne olursa olsun, artık onu almanın zamanı geldi. İhtiyacın olmasa bile, evrenin sunduğunu sevgiyle al. Bu bir iltifat, ufak bir ikram veya yerdeki 1 kuruş bile olsa... Çünkü onu almak daha büyük bir bereketin yolunu açacak.
Sana verileni al, değerlendir ve büyüt. Ve yaşamına gelen akışı ve bereketin girmesine izin ver.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Ben de isterim :)

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190

Işığa git!

Karanlığı bırak. düşüncelerinle, konuşmalarınla ışığı yarat. Kabusu değil.
Farkında ol. Düşündüğün, söylediğin her söz, yaşamında yaşadığın gerçeklere dönüşüyor. "Abra Kadabra" Aramicede, "konuşurken yaratırım" demektir.
Sözlerini ve düşüncelerini daime temiz tut. En önemlisi seni üzen ve düşündüren şeyler ile enerjini harcama, en güzel şeylere odaklan. Unutma ki; yöneldiğin şeylere göre geri dönüşler alacaksın, bu yüzden gülümse!

Çok tşk ederim :emoticon-00115-inlo

Konular
52
MFC Puanı
2,310

Zamana bırak!
Bu konuda kendine ve meleklerine zaman ver. (niyetlendiğin konuda)

"Zaman en iyi ilaçtır! Herşeyi yoluna sokar. Ve zaman bizim, meleklerinin güçlerini mümkün kılar" diye fısıldıyor kulaklarına meleklerin.
Şuanda bazı şeylerin oturması, yerleşmesi ve olgunlaşması gerekiyor. Zamanla olaylar herkesin yüksek hayrına olacak şekilde gelişecektir.
Beklerken yapman gereken şey; hüzünlenmeyerek kendini kötü enerjilerden uzak tutmak ve sabırla beklemek. Zamanla herşeyin yoluna gireceğini göreceksin, meleklerine güven!

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Bende isterim :)

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450

Zamana bırak!
Bu konuda kendine ve meleklerine zaman ver. (niyetlendiğin konuda)

"Zaman en iyi ilaçtır! Herşeyi yoluna sokar. Ve zaman bizim, meleklerinin güçlerini mümkün kılar" diye fısıldıyor kulaklarına meleklerin.
Şuanda bazı şeylerin oturması, yerleşmesi ve olgunlaşması gerekiyor. Zamanla olaylar herkesin yüksek hayrına olacak şekilde gelişecektir.
Beklerken yapman gereken şey; hüzünlenmeyerek kendini kötü enerjilerden uzak tutmak ve sabırla beklemek. Zamanla herşeyin yoluna gireceğini göreceksin, meleklerine güven!

Teşekkür ederim :f42:

Konular
52
MFC Puanı
2,310

İnan!
"İnanç kılıcının önünde hiçbir şey duramaz. İçindeki inanç, yolunu açacak."

Yüreğindekini yapabilirsin.
İçindeki inanç, herşeyi mümkün kılacak güçte. Bunun farkına var ve yüreğindekinin gerçekleşeceğine tüm benliğinle inan. Ortama kesinlik aşıla.
Dış görünüş, olayların gidişatı ne olursa olsun, etrafındakiler ne söylerse söylesin, bil ki esas olan senin inancındır.
Sen inandıkça Yaradan'ın gücünün seninle olacak ve istediğini başaracaksın. İnancına sarıl!

Esas kartın - Güvendesin!
" Sen ve tüm sevdiklerin tamamıyla güvendesiniz. Şimdi ve uzun bir süre."

"Bil ki ben, seni ve tüm sevdiklerini koruyorum. Bil ki; benim korumam kusursuzdur!" diyor yaratıcın.

Yaratan'nın gücü seninle ve o sınırsız güç sebi koruyor. Sen korunduğunu bilerek nefes al, adım at ve yaşa. Yüreğindekileri yavaşça ve sakince gerçekleştirmeye odaklan.
Bil ki; yüreğindeki ışığın yolunda ilerlemen son derece güvenli. Şüphenin,endişenin ve tüm korkuların sadece sabun köpüğü gibi bir baloncuktan ibaret olduğunu bil.
Hiç birisi gerçek değil. Sen korunuyorsun.

Karıştırma esnasında düşen kart (uyarıcı) - Meditasyon Yap!
Tüm bu dileklerinin ve o güçlü korumanın tecellisinin gerçekleşmesi için, önce kendini iyilikler ile doldurman gerek. Arkana yaslan, derin bir nefes al ve Kendini saf, temiz ışıklar doldur. Gerisi gelecektir.

Konular
112
MFC Puanı
2,610

İnan!

İçindeki inanç, herşeyi mümkün kılacak güçte. Bunun farkına var ve yüreğindekinin gerçekleşeceğine tüm benliğinle inan. Ortama kesinlik aşıla.
Dış görünüş, olayların gidişatı ne olursa olsun, etrafındakiler ne söylerse söylesin, bil ki esas olan senin inancındır.
Sen inandıkça Yaradan'ın gücünün seninle olacak ve istediğini başaracaksın. İnancına sarıl!

"Bil ki ben, seni ve tüm sevdiklerini koruyorum. Bil ki; benim korumam kusursuzdur!" diyor yaratıcın.

Yaratan'nın gücü seninle ve o sınırsız güç sebi koruyor. Sen korunduğunu bilerek nefes al, adım ve yaşa. Yüreğindekileri yavaşça ve sakince gerçekleştirmeye odaklan.
Bil ki; yüreğindeki ışığın yolunda ilerlemen son derece güvenli. Şüphenin,endişenin ve tüm korkuların sadece sabun köpüğü gibi bir baloncuktan ibaret olduğunu bil.

Tüm bu dileklerinin ve o güçlü korumanın tecellisinin gerçekleşmesi için, önce kendini iyilikler ile doldurman gerek. Arkana yaslan, derin bir nefes al ve Kendini saf, temiz ışıklar doldur. Gerisi gelecektir.

teşekkürler :)

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Bir tane de ben alayım:)

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640

İnan!

Yaratan'nın gücü seninle ve o sınırsız güç sebi koruyor. Sen korunduğunu bilerek nefes al, adım at ve yaşa. Yüreğindekileri yavaşça ve sakince gerçekleştirmeye odaklan.

Tşk ederim cnm tamda içinde oldugum konuya deginmiş :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...