• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Meleğiniz bugün size hangi mesajı veriyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
52
MFC Puanı
2,310
Bir tane de ben alayım:)

Zamana bırak!
Niyetlendiğin veya son zamanlarda üzerine yoğunlaştığın konu hakkında kendine ve evrene biraz zaman tanımalısın. Senin bir noktada sabırsız ve sitemkar birisi olduğunu düşünüyorum. Sabretmeli ve kendine hakim olmalısın. Şayet tahammül edemediğin bir durum söz konusu olur ve ani kararlar verirsen bunun dönüşü olmayabilir.

Sabretmelisin!
Ve bu noktada kendini kötü enerjilerden uzak tutarak ortama bolca ışığını verebilirsin.

Bende istiyorum :a37:

Şükret!
Sen elindekilerin güzelliğine vardıkça, daha büyük güzellikler de yaşamına akacak.

"Biz sana öyle güzellikler akıtmak istiyoruz ki... çünkü seni çok seviyoruz." diyor meleklerin...

"Ah elindekilerin bir farkına varabilsen, şu anda sana gelmiş olan güzelliklerin farkına bir varabilsen, herşey çok daha güzel olacak."

Elinde tuttukların için şükrettiğinde evren sana daha fazla verecek. Bu evrenin kanunu. Bu olmak zorunda..
Şimde yüreğinden bir şeyler için şükret. Bu basit bir şey bile olabilir. Sevdiğin bir insanın varlığına şükret mesela.. Yüreğindeki şükran hissinin derin nefeslerle büyümesine izin ver. Ve yüzünde gülümseme olmasına da...

Ve o anda, için sevgi ve şükran ile dolduğında yaratanından yaşamın için vermesini istediği şeyi dile. Ondan yardım dile. Ve teşekkür et...

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320

Şükret!
Sen elindekilerin güzelliğine vardıkça, daha büyük güzellikler de yaşamına akacak.

"Biz sana öyle güzellikler akıtmak istiyoruz ki... çünkü seni çok seviyoruz." diyor meleklerin...

"Ah elindekilerin bir farkına varabilsen, şu anda sana gelmiş olan güzelliklerin farkına bir varabilsen, herşey çok daha güzel olacak."

Elinde tuttukların için şükrettiğinde evren sana daha fazla verecek. Bu evrenin kanunu. Bu olmak zorunda..
Şimde yüreğinden bir şeyler için şükret. Bu basit bir şey bile olabilir. Sevdiğin bir insanın varlığına şükret mesela.. Yüreğindeki şükran hissinin derin nefeslerle büyümesine izin ver. Ve yüzünde gülümseme olmasına da...

Ve o anda, için sevgi ve şükran ile dolduğında yaratanından yaşamın için vermesini istediği şeyi dile. Ondan yardım dile. Ve teşekkür et...

Çok güzel :f33:
Teşekkür ederim ;)

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
Hergün bakılıyorsa baktırabilir miyim :d4:​

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Ben de tekrar baktırmak istiyorum :)

Konular
91
MFC Puanı
1,220
bana da açabilir misin? :)

Konular
52
MFC Puanı
2,310
Hergün bakılıyorsa baktırabilir miyim :d4:​

Elbette baktırabilirsin. Bu kartlar bir amaç için varlar lakin bu konuya sürekli girmek aklıma gelmiyor. Seslernirseniz daha hızlı yanıt verebilirim.

Zamana Bırak!

Niyetlendiğin konu her ne ise zamana bırakmalısın. Ve bu süre zarfında sakin kalmaya ve enerjini düşürmemeye çalış. Biraz fazla duygusal birisin sanırım. Eğer olaylar kötüye gidiyorsa yalnızca arkana yaslan ve sonuna yaklaştığın bir film izlediğini düşün. Ne kadar sakin kalırsan o kadar kazanırsın...

Ben de tekrar baktırmak istiyorum :)

Dünyana ışık ver!

Etrafındaki herşeye ve herkese ışık ver. Bil ki o ışık, senin dünyana da yansıyacak.

Elinde sihirli bir değnek var, bunu etrafına ışık saçarak kullan. Kendini asla sınırlama sevgini ve umudunu olabildiğince genişlet. Bırak sevgi yüreğinde büyüsün ve olabildiğince çok kişiye ulaşsın. Sen her zaman ışık ol. Unutma, ne kadar çok ışık yayarsan kendi yolun o kadar aydınlanacak.

Ve ikinci olarak; Melekler, hayatındaki bir işin hallolduğunu haber veriyor. Şuan hallolmamış gibi görünüyorsa en kısa zamanda hallolduğunu anlayacaksın. Gönlünü ferah tut.

bana da açabilir misin? :)

Çoşkuyla Atla!

"Atla sevgili arkadaşım ve kendini akıntının bereketine, çoşkusuna bırak. Yolunun çoskusunu, ışıltısını yaşa. Ve bırak o ışık köprüsü, seni varman gereken yere alıp götürsün." diyor meleklerin.

Yüreğin ne hissediyor ve ne istiyorsa düşünmeden o işe atla. Bu kart bu aralar yerinde duramayacak kalbini dinlemeni tavsiye ediyor. Ona karşı koyma.

Konular
52
MFC Puanı
2,310
Bende istiyorummm :D

1- Güvendesin!
2- Meditasyon yap?
3- Güzellik!

Ruhen, sen ve sevdiğin herkes güvendesiniz. Lakin kendini rahata almaya çalışan ve bunu duyduğunda kuşkusuz kabullenen birisi gibisin. Bir çok kişiye itimat ediyorsun ama şuan bana etmiyorsun. Melek kartlarına itimat etmiyorsun. Forumda bir çok kişi inanmıyor olabilir ama sen hiç inanmıyorsun.

Bu sebepten dolayı sana fayda sağlmayacaktır ama ben yine de seçilen kartlardan ve senden yola çıkarak şunları söyleyebilirim; kendini güvende hissetmen ışığını ve amaçlarını kaybettirmesin. Enerjini düşük hissediyorum, bu güven yıkılabilir. Bunu inancına yönelik koruman gerekiyor.(meditasyon yap) En güzel korunman güzellikle dolmandır. Sen etrafını güzelleştirdikçe bunu kendine yansıyacağını da göreceksin. Ve güven bölgen sağlamlaşacaktır.

Konular
52
MFC Puanı
2,310

Bir mucize bekle!

Niyetlendiğin konuda, beklemediğin ama senin için güzel olacak birşeyler olacak. Bunu bil ve sabırla bekle. ,

O mucizenin ışığını gör. Onun gerçek olduğunu bil. Çünkü o, aslında geröek oldu bile. Bu konuda sadece olumlu düşün ve güzel hisler besle. Aksi düşünceleri aklına bile getirme. Sadece inan!

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
117,000

Bir mucize bekle!

Niyetlendiğin konuda, beklemediğin ama senin için güzel olacak birşeyler olacak. Bunu bil ve sabırla bekle. ,

O mucizenin ışığını gör. Onun gerçek olduğunu bil. Çünkü o, aslında geröek oldu bile. Bu konuda sadece olumlu düşün ve güzel hisler besle. Aksi düşünceleri aklına bile getirme. Sadece inan!

Kız niyetim hepte cıkıyor bak gercek olursa senle paylaşırım inanıyorum rabbim nasip edecek :))) tşk ederim cnm :s23:

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Ben de istiyorum Anafiel tekrardan :)bakalım bugün meleğim bana neler diyor;)

Konular
52
MFC Puanı
2,310
Ben de istiyorum Anafiel tekrardan :)bakalım bugün meleğim bana neler diyor;)

Nefes Al!

Kocaman derin bir nefes al ve bu işi meleklerine bırak. Tüm sıkıntıyı, endişeyi de güzel nefesle bırak. Ișılda!

Şimdi gözlerini kapat, sırtını diklestir, kollarını yukarı doğru aç ve alabildiğin kadar derin bir nefes al! Bil ki meleklerin sen bunu yaparken, seninle çalışıyorlar. Unutma, melekler nefes aracılığı ile yardım ederler.
Son nefesini ver yüzüne kocaman bir gülümseme yerleştir. Ve kendini nasıl hissettiğine dikkat et.

İçinde öyle bir ışık var ki...
Aldığın nefesler, o ışığı besliyor ve kendi gücünü açığa çıkartıyor. Bugün kendine nefes alacağın fırsatlar oluştur. Ferahlayacak, açık havayı hissedecek hidsedecek fırsat ver kendine. Vücudunun ve ruhunun buna ihtiyacı var. Kendine bunu sunduğun da herşey daha kolaylaşacak inan bana. İçindeki enerji besledikçe buna olanak sağlayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...