Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Onurcan

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
İstanbul
  • Üyelik Tarihi
    26 Haz 2016
  • Mesajlar
    1,782
  • MFC Puanı
    49
  • MFC Seviyesi

On Numara 5 Yıldız Yarışmasının Çocukları Kimlerdir,On Numara 5 Yıldız Yarışmasının Çocukları Kimler,on nujmara 5 yıldız yarışmacıları kimlerdir,on numara 5 yıldız yarışmasının isimleri

On Numara Beş Yıldız isimli yarışma programında sadece çocuklar da yarışmıyor. Aynı zamanda çocukların anne ve babaları da yarışmaya dahil oluyorlar. Çocuklarını ne kadar tanıyorlarsa yarışmayı kazanma ihtimalleri o kadar yüksek. Anne ve babadan hangisi çocuğunun seçeceği hediyeyi seçmişse hediyeyi çocuğuna kazandırmış oluyor. Diğer çocukları ise çok farklı sürprizler bekliyor.
Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programından sonra yaz sezonunda Fox TV ekranlarında olacağını bildiğimiz İlker Ayrık’ın yeni programı On Numara Beş Yıldız temmuz ayının son haftasında ekranlarda yayınlanması bekleniyor. Serkan Hışır’ın yönettiği, M. Serdar Fırat ve Serhat Sarı’nın yapımcılığını üstlendiği ve Pervasız Yapım şirketi tarafından organize edilen yarışma programı On Numara 5 Yıldız minik yarışmacıların kim olduğu henüz netlik kazanmadı.

On Numara Beş Yıldız çocuklarının isimleri belli olduğunda sizlere bilgiler verilecektir. Yarışma ile ilgili tüm detayları buradan paylaşmaya devam edeceğiz.​
 
Üst Alt