• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Pisadam'ın İmparatorluğu / İsyan

Konular
22
MFC Puanı
12,310
Sonra kahramanlarımıza ne oldu 'dan sonrası mükemmel olmuş :D

Ellerine sağlık Kolibandı zevkle okuduk her bolumu : )

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
ellerine sağlık kolibandı iyi bağlamışsın aha şimdi ölcem diyordum ki sağ kol oldum gerçi biz vamos bienciyiz ama olsun sağ kol da iyidir :honk:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
siroza filan yakalandığım yok şarap yaptıgım doğrudur (aslında yapımında yardım ediyorum cok saftır şarabımız 2 bardak bile çarpar :D ) siroz haricinde yine yine ve yiiineee tutturmuş :D tebrik ediyorum abimi Kolibandı

ellerin kalemin dert görmesin abi :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870
ellerine sağlık kolibandı iyi bağlamışsın aha şimdi ölcem diyordum ki sağ kol oldum gerçi biz vamos bienciyiz ama olsun sağ kol da iyidir :honk:

Teşekkür ederim Kerolayn beğendiğinr sevindim : )

siroza filan yakalandığım yok şarap yaptıgım doğrudur (aslında yapımında yardım ediyorum cok saftır şarabımız 2 bardak bile çarpar :D ) siroz haricinde yine yine ve yiiineee tutturmuş :D tebrik ediyorum abimi Kolibandı

ellerin kalemin dert görmesin abi :D

Allah korusun zaten siroza falan yakalanma o işin şakası : )
Sağol kardeşim eyvallah :D

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
Sabah çalışma odasında hazırlıklarını tamamlamış çıkmak üzereydi. Liya kapıdan içeri girdi. Elindeki kadehi imparatora uzattı.
" Size en sevdiğiniz karışımdan hazırladım."
İmparator karışımı bir dikişte içti. Koltuğa oturdu " ne kadar haklı çıktın, herşey rüyamda yorumladığın gibi oldu isyan çıktı ve şimdi şehrimin surlarına dayandılar üstelik halkımda onun yanında " kelimelerini bitirmek üzereydi ki gücünün yavaş yavaş tükenmeye başladığını hissetti. Liya'ya baktı " ne oluyor bana " dedi.
Liya sakinliğini hiç bozmadı " birşey yok yüce imparatorum ölüyorsunuz, şu andan itibaren beni duyabilecek ama cevap veremeyeceksiniz.

Ne demişler bu devirde babana bile güvenmeyeceksin,

Güvenme Pisadam sever gibi görünüp sevmeyen çok
Bende ne karaktersizmişim ya hu kendimden iğrendim

Kolibandı abişim ben bile kendimden nefret ettim eline, emeğine, aklına sağlık ;)

Konular
32
MFC Puanı
27,870

Ne demişler bu devirde babana bile güvenmeyeceksin,

Güvenme Pisadam sever gibi görünüp sevmeyen çok
Bende ne karaktersizmişim ya hu kendimden iğrendim

Kolibandı abişim ben bile kendimden nefret ettim eline, emeğine, aklına sağlık ;)

Sağolasın kardeşim vakit ayırıp okuduğun için teşekkür ederim : )
Ayrıca masal bu iģrenmek yok : )

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
Sağolasın kardeşim vakit ayırıp okuduğun için teşekkür ederim : )
Ayrıca masal bu iģrenmek yok : )

Kalemine sağlık masal dahi olsa çok gerçekciydi Ah ArtemiS sen olmayaydın mega dünyayı ben ele geçirecektim pisadampis pisipisine gitti :kiskis
kardeşcazımı öldürdüğüme göre sefasını süreydim az bişey iyiydi :D

Ölüm kolibandının emriymiş bilemedim
Bi daha ki hikayede kolla kendini abi fena diş gıcırdatıyorum sana kendi ellerimle 2. defa infaz edeceğim seni :kiskis
ReyyAn az daha ders ver bana tam olmamışım ben ya hu kendimi koruyamadım öldüm :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870

Kalemine sağlık masal dahi olsa çok gerçekciydi Ah ArtemiS sen olmayaydın mega dünyayı ben ele geçirecektim pisadampis pisipisine gitti :kiskis
kardeşcazımı öldürdüğüme göre sefasını süreydim az bişey iyiydi :D

Ölüm kolibandının emriymiş bilemedim
Bi daha ki hikayede kolla kendini abi fena diş gıcırdatıyorum sana kendi ellerimle 2. defa infaz edeceğim seni :kiskis
ReyyAn az daha ders ver bana tam olmamışım ben ya hu kendimi koruyamadım öldüm :D

Bu kız gittikce beni korkutan bir hâl almaya başladı :D

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
yanılttın beni abi. AlcatrazZ hikayenin sonunda salih diye bi adamla tanışıp tövbe edecek demiştim sır kapısında öyle oluyodu hep.tövbe eden ben oldum iyimi :)

Konular
14
MFC Puanı
15,720
yanılttın beni abi. AlcatrazZ hikayenin sonunda salih diye bi adamla tanışıp tövbe edecek demiştim sır kapısında öyle oluyodu hep.tövbe eden ben oldum iyimi :)

sen töbe ediyorsan bende ederim ortak :D seni yüce hak yolunda ne Sawyer yalnız bırakır ne ben... gece catı katında buluşak inzivaya çekilek :D ateş bizi çagırmadan :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Tövbe deyin gençler :D
Zaten yakında savaş meydanına kolibandı dayı yatırıda yaparlar :d