• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Pisadam'ın İmparatorluğu / İsyan

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680

sen töbe ediyorsan bende ederim ortak :D seni yüce hak yolunda ne Sawyer yalnız bırakır ne ben... gece catı katında buluşak inzivaya çekilek :D ateş bizi çagırmadan :D
hocu bi şarkı vardı sözler şöyleydi "şarap içer pis kokarsın tipinden belli sen bi piskopatsın" :D
neyse tövbe ettin sawyer hacı esansı taşıyomuş yanında.bikere cumaya gitmiştim yeşil takkeli çizgili gömlek kumaş pantolon giymiş bi dayı cebinden esansı çıkarıp saftaki herkesin eline sürdükten sonra ciddiyetle kapağını kapayıp cebine koymuştu :)
belkide o dayı sawyerdı :p
çok seviyom öyle mistik havası olan insanları.

Konular
14
MFC Puanı
15,720
Tövbe deyin gençler :D
Zaten yakında savaş meydanına kolibandı dayı yatırıda yaparlar :d

ben yapcam abi yatırını sıkıntı yok :D:D:D kolibandı reis yatırı diye :D:D

hocu bi şarkı vardı sözler şöyleydi "şarap içer pis kokarsın tipinden belli sen bi piskopatsın" :D
neyse tövbe ettin sawyer hacı esansı taşıyomuş yanında.bikere cumaya gitmiştim yeşil takkeli çizgili gömlek kumaş pantolon giymiş bi dayı cebinden esansı çıkarıp saftaki herkesin eline sürdükten sonra ciddiyetle kapağını kapayıp cebine koymuştu :)
belkide o dayı sawyerdı :p
çok seviyom öyle mistik havası olan insanları.

öyle bi parça da hiç duymadım :D:D ama varmış netten baktım da dinlemedim :D
mistik havalı olan yerleri daha cok seviyorum bende :D ortamın ambiyansı lazım böyle kaybolcan o ambiyansta :D

zaten ya kaçarken ya s. beni çağırıyor :D

aşk olsun, daha bi kere tuvaletteyken aramadım seni :y
neyse bu akşam bi ilki gerçekleştiriyim o halde :QWe:QW

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
Sen iki hikaye içinde birini öldürtmek için biçilmiş kaftandın :D
İlkine rağmen hiç aklına geldimi imparatoru öldürebileceğin :D

Ben beni tanıyamıyorum :D
her an herşey olabilir
her an herşeyi yaparım gibi :D
bana güvenipte kimse bişey demesin kolibandı bu ne zaman ne yapacağıma o karar veriyor

ama en çok da pisadama acıdım ya hu en güvendiği insandan darbe almak fena koymuştur ona :y
yazıklar olsun bana :)

Konular
365
MFC Puanı
6,000
Ama ama meleğim sen boyle birisi değilsin içinin bi taraflarinda canilik mi yatiyo ne .s heran beni de oldurebilirmisin gibi :D

Yine yaptin yapacagini ArtemiS alttan girdi ustten cikti napti etti imparatorice oldu ; d ne demisler sabr eden dervis muradına ermis bende en guvendigi kişi yihyihyih :D

Eline kalemine sağlık Kolibandı çok guzel harmanlayip yazıyorsun :)

Konular
32
MFC Puanı
27,870

Ben beni tanıyamıyorum :D
her an herşey olabilir
her an herşeyi yaparım gibi :D
bana güvenipte kimse bişey demesin kolibandı bu ne zaman ne yapacağıma o karar veriyor

ama en çok da pisadama acıdım ya hu en güvendiği insandan darbe almak fena koymuştur ona :y
yazıklar olsun bana :)

Seni bende tanıyamiyorum artık :D

Ama ama meleğim sen boyle birisi değilsin içinin bi taraflarinda canilik mi yatiyo ne .s heran beni de oldurebilirmisin gibi :D

Yine yaptin yapacagini ArtemiS alttan girdi ustten cikti napti etti imparatorice oldu ; d ne demisler sabr eden dervis muradına ermis bende en guvendigi kişi yihyihyih :D

Eline kalemine sağlık Kolibandı çok guzel harmanlayip yazıyorsun :)

Teşekkür ederim Deep beģendiğine sevindim : )

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Kolibandı emegine, yüregine, o kafanda binbir türlü entrikaların gezdigi hayalgücüne saglık :D
Son kahramanlarımıza ne oldu kısmı hele süperdi ortak :D

Ros

Konular
12
MFC Puanı
4,580
Ben Bunu Okudum Diğerini Görmedim Emeğinize Sağlık : )