• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ros

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Ros da ne oluyo bu nickin anlamı ne hangi ara forumda dolaşmaya başladı demeye kalmadan forumun sevilen üyeleri arasında çoktan yerini aldı.
Samimi insan, sanki çok uzun süredir tanıyormuşum hissi yarattıydı bende : )
Birde kendine has yazı karakteri var devlet dairesinden gelmiş evrak okuyor gibi hissediyorum :D
Birde her kelimenin ilk harfini büyük yazar : )
Velhasıl kelam hanımefendi bi arkadasımızdır.Birde çok dikkatli onuda yeni farkettim :d

Konular
698
MFC Puanı
3,160
hanımefendi. ( çok şey geçiyoda içimden yanlış anlaşılır. kendisini tanımadığım için. )

• Beğen
Tepkiler: Ros

Ros

Konular
12
MFC Puanı
4,580
Ros da ne oluyo bu nickin anlamı ne hangi ara forumda dolaşmaya başladı demeye kalmadan forumun sevilen üyeleri arasında çoktan yerini aldı.
Samimi insan, sanki çok uzun süredir tanıyormuşum hissi yarattıydı bende : )
Birde kendine has yazı karakteri var devlet dairesinden gelmiş evrak okuyor gibi hissediyorum :D
Birde her kelimenin ilk harfini büyük yazar : )
Velhasıl kelam hanımefendi bi arkadasımızdır.Birde çok dikkatli onuda yeni farkettim :d

Ros reaktif oksijen türü demekmiş kolibandı :)
Tabi İşin Şakası.
Teşekkür Ederim Düşüncelerin İçin birde birde Ben Çok mu Ciddi Yazıyorum Devlet Dairesi Evrak Okuyor İzlenimi Verecek Kadar ya : ))

Ros

Konular
12
MFC Puanı
4,580
Anladım,Bu Karakter Benim Hoşuma Gidiyor Tek Sorun Etiketlerken Yaşıyorum Bazen : )

Konular
5
MFC Puanı
30,820
Açılmış, verdiğim sözü tutayım :p
Pek nadir görüyorum, sohbeti hoş birine benziyor :sawyer Öyle misin :D

• Beğen
Tepkiler: Ros