• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
22
MFC Puanı
3,420
İnan senin kadar işsiz değiliz :D ,aynısı varsa kaldırırsın.
StigmatA Pisadam Onurcan Kolay gelsin benim bildiğim modların görevi düzeni sağlamak,üyelere laf yetiştirmek değil ?

Laf yetiştirmek değil de sürekli angel ile aynı konuları açıyorsun o dikkatimi çekti..
Bir ara forum oyunlarında açtığın konularda onla benziyordu..

Belki osundur belki değilsindir bilemiyorum.

Patron

MFC Üyesi
Konular
44
MFC Puanı
10

Laf yetiştirmek değil de sürekli angel ile aynı konuları açıyorsun o dikkatimi çekti..
Bir ara forum oyunlarında açtığın konularda onla benziyordu..

Belki osundur belki değilsindir bilemiyorum.

Çoğu Forumda vardır böyle konular.

Çamur at izi kalsın ne güzel bir mantık , Buyur ispat et bekliyorum?

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Bayanlar ve baylar rica ediyorum birbirinize karsi kirici kelimeler kullanmayin. Eger sikayetciyseniz rapor edin gerekeni yönetim yapacaktır.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,930
o değil Coolumsu biraz sessizlik iyidir sıkıldım bu son zamanlardaki tartışmalardan.

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Beni zaten etiketlemiyor etiketlemesin de insanların zayıf yanlarını alaya alan bir arkadaş kendisi
Ben senden kaç yaş büyüğüm Sorunlarım olsada bir anneyim
sen haddini bilmiyorsun
Ve hicbir zamanda bilmicek. Kendini onemsiyor.
Burdan cvp vermissin silincek diye ne diue ozelden beni gene rahatsiz ediyorsa. Amaci kavga cikartmak
Pisadam StigmatA modunuzun yorumda uyarma yetkisi var. OZELDEN uyarıyorum adina Beni kiskirtip geremez. Birde Edepsiz bama evlisin ne isin var burda diyor. Sanki namussuzluk yapiyoruz
Mod olusunu kiskaniypmusuum ruh hastasinin.. yetti be forumda birkisi ile bile anlasamiyo. Birdaha ozelden benimle tartisma
Ozelden taciz msjlarini biraksin, Agzimi actirmasin. Cirkinslemem icin kiskirtiyor amaci bu

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,930
arkadaşlar tamam sakin Coolumsu bir daha reklam haricinde lütfen konu düzelt butonunu kullanma.

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Yönetime sikayetinizi bildirin rapor edin onlar gereğini yapacaktır ben bu konuyu kitliyorum olay daha fazla buyumesin
Yönetim gereğini yapacaktır Pisadam StigmatA

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Arkadaşlar adam kendi mesajını düzenleyip beni suçluyor sizde yönetim arkadaşlarım olarak beni haksız görüyorsunuz bir şey demiyorum..

y3DqnM.png

StigmatA

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,930
tamam arkadaşlar diğer konulara oyunlara dönün lütfen rica ediyorum iyi forumlar:)

Konular
14
MFC Puanı
170

Patron

MFC Üyesi
Konular
44
MFC Puanı
10
Silmemiş olması bir şeyi değiştirmez ki , sürekli üyelerle polemiğe girmek bir mod'a yakışıyor mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...