• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Ya ne kitlenecek kalsin herkes eteğinde tasi doksun.
Haysiyetsiiiz bana namussuz yakistirmas8 yapti ya cildiricam.. burakla whatsap kiristiriyom sanki bana atti msj ne yaa ne haklaa kim bu yaa. Cildiricam verin sunun haddini
Aptal seni rezil edepsiz iftiraxi

Konular
14
MFC Puanı
170
Silmemiş olması bir şeyi değiştirmez ki , sürekli üyelerle polemiğe girmek bir mod'a yakışıyor mu ?

kardes umrumda değil sarhoşmuyum cocukmuyum blmiyormuyum ben yazdığımı beni deli eden ozelden bana yazıp hakkıma giriyorsun falan demesi işim yok coluk cocuklamı uğraşıcam evet basından beri gıcığım bu arkadasa bugun iyi niyetle beni de etiketlemiş henna uzatma gerginlik olmasın yazdım uzatmanın gereği yok kızdıran beni bu ...

sildi yahu sidi ve ilk değil onları kim sildi bilmem.cooulumsuda demem ama daha evvel silnen mesajlarım oldu

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Yakışmıyor gencler rapor veya şikayetinizi bildirin konuyu yönetim halletsin.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Ben bastimmi hatırlamıyorum nedense ya :D Basmamisimdir heralde, kiyamayip kahvesine tuz bile atmamistim ben:p

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
@Sari Sabır sen kaç ben yakalarim seni

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konular
18
MFC Puanı
30
Evet gittim. Harika bir deneyimdi. Çoğu avrupa ülkesini gezmiş ve ingilizcemi geliştirmiş oldum bu sayede. Hem de bir çok yeni insan ile tanışma fırsatım oldu.

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Onemli. Yani ailemin vermicegi mezhepten biriyle zaten görüşmezdim

Konular
14
MFC Puanı
170
4 hak mezhepten se kabulumdur ... haricinde asla hele baska din imkansız

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,220
ya zaten mezhep kuranda olmayan peygamber vefatından sonra ortaya çıkmış akımlardır. yani adı üstünde bir akım. ırk gibi değişmeyecek birşey değildir bir ideoloji gibi düşünün. kuranı yaşasın benim için yeterli.

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Kaldımı artık bu mezhep ayrılıkları dicemde.
Bazı insanlar değişmiyor.
Benim için farketmiyor bir alevi olarak birsürü sünni, çerkez, vs arkdaslarım var.
Hiç bir zaman ayrım yapmadım hiçbir şekilde de yapmam.
He evlenme konusuysa oda farketmez.
Hepimiz insanız dilinde kalbinde Allah olan herkes kabulumdur ;)

Konular
14
MFC Puanı
170
Kaldımı artık bu mezhep ayrılıkları dicemde.
Bazı insanlar değişmiyor.
Benim için farketmiyor bir alevi olarak birsürü sünni, çerkez, vs arkdaslarım var.
Hiç bir zaman ayrım yapmadım hiçbir şekilde de yapmam.
He evlenme konusuysa oda farketmez.
Hepimiz insanız dilinde kalbinde Allah olan herkes kabulumdur ;)

ınanıs de kurcalama inan coğunlukta ki bende biriyim :f38: ayrım değil bu benim gayrımuslim ateist arkadaslarım da var .. inanc herkesin inancına saygılı olmak daha mantıklı kendi adıma .. bide bişi sorcam adı kamuran yada şakir olsa gene olurmu :f38:(sulandırmazsam olmaz konuyu haha:hih:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...