• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Evleneceğiniz Kişinin / Sevgilinizin Eğitim Durumuna Önem Verir misiniz?
Saygı sınırını aşmadan tartışalım lütfen.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Kesinlikle önemi yok diye düşünüyorum.Aramam eğitim durumu ne olursa olsun yadırgamam. Sonuçta eğitim sisteminin de bir halta benzediği yok. İnsanın kendini eğitmesi, geliştirmesi önemli.Vicdanı olsun, aklı olsun yeter.Yaşadıkça kendimizi geliştiririz zaten... :)

Konular
3
MFC Puanı
2,150
Ben eğitim durumuna önem verenlerdenim maalesef.Hoş eğitimli olupta kendini geliştiremeyen bi toplumda bazı özellikleri de aramak ne kadar doğru bilinmez.
Birlikte büyür,yaşlanır,gelişiriz belki ama eğitim şart.))

shodsor

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
270
Benim için eğitim mantık evliliği yapacaksam önemlidir, onun dışında çok da önemli sayılmaz. Ayrıca sevgili olacağımız ya da evleneceğimiz kişi iyi bir eğitim aldığı halde hiç eğitim almamış gibi davranabilir.

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
eğitim durumuna önem verenlerdenim.benden çok okumuş olmasın sonra başa çıkamayız :d

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
veririm neden vermiyim. kültürlü ve zeki olması önemli. ve ataerkil toplumda erkeğin daha iyi bir konumda olmasının da gerekliliğine inanıyorum.
ama ben ya davulcuya ya zurnacıya varcam gibi :honk:

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Eğitim tabiki önemli ama kendini her yönden geliştirmiş okumayan bir cok kişi vardır onları da es geçemem.. Eğitim şart ama kendini geliştirmiş olursa önemi de kalmıyor :)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,230
eğitim durumu pek önemli değil ama bence erkek bayandan daha fazla maaş almalı çünkü çevremdeki bazı arkadaşlarım bu konuda sıkıntılar yaşıyor buda aileye yansıyor.

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
StigmatA ona bakarsan erkek bayandan her yönden bir adım önde olmalı bence..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...