Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şule Tankut Jobert Biyografisi - Şule Tankut Jobert Hakkında

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,441
  • MFC Puanı
    21,644
  • MFC Seviyesi

Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. 2000-2007 yılları arasında Galatasaray Üniversitesi'nda önce araştırma görevlisiardından yardımcı doçent olarak görev yaptı. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde tüketim kültürü ve marka etkileşiminin uyma davranışına etkisi üzerine yazdığı tezle 2005 yılında doktor ünvanını aldı. 1997-2000 yılları arasında Yapı Radyo'da Chansons Françaises programını hazırlayıp sunan Jobert Milliyet Sanat Adam Öykü Notos Kül Öykü E ve Hece dergilerinde öykü deneme ve kültür sanat yazıları yazdı. İstanbul Vedalaşmayı Bilmez isimli ilk öykü kitabı Aralık 2007'de Don Kişot Yayınları tarafından; Yeni Başlayanlar İçin Psikoloji isimli kitabı Ocak 2009'da Ikarus tarafından yayımlandı.

İlk çocuk kitabı Un Parfum de Magnolia (Manolya Esintisi) Fransa'da L'Harmattan Yayınları tarafından Ocak 2009'da basıldı. Halen Fransa'da yaşamakta...

Kitapları

O Benim Dünyam
Erkeklere Güven Olmaz
Gençlik Yarası
Gökyüzünden Yeryüzüne Öyküler
 
Üst Alt