• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
Survivor Hakan’ın eşi Gizem kaç yaşında, Gizem Hatipoğlu kimdir

260620171856327767999_2.jpg

Gizem Hatipoğlu kimdir? Survivor Hakan olarak bilinen Hakan Hatipoğlu’nun eşi

olan Gizem Hatipoğlu’nun tanınması Acun Ilıcalı sayesinde oldu. Gizem Hatipoğlu televizyon dünyasının tanınmış simalarından birisi. Bu akşam İrem Derici ile Eğlenmene Bak programına katılacak Gizem Hatipoğlu kimdir sorusunun yanıtı haberimizde bulunuyor.

Gizem Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında? Bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak İrem Derici ile Eğlenmene Bak programına katılacak Gizem Hatipoğlu hayatı merak ediliyor. Ünlü isim Gizem Hatipoğlu birçok televizyon yarışma programından hatırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasına katılan Gizem Hatipoğlu, acı biber yeme rekoru kırmıştı.
GİZEM HATİPOĞLU KİMDİR?
Gizem Hatipoğlu, 1988 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü'nde tamamlamıştır. Var Mısın Yok Musun yarışması ile tanınan Gizem Hatipoğlu; daha sonra Merve Oflaz'ın birinci olduğu Survivor yarışmasına katılmıştır. Gizem Hatipoğlu 2011 yılında Star Tv'de yayınlanan Star Life adlı magazin programını ve 2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Ev Gezmesi programlarının sunuculuğunu yapmıştır.
260620171854184940124.jpg

Tamamen tesadüfü şekilde ünlü olmayı başaran güzel sunucu hikayesini şu sözlerle anlattı; “Bilgi Üniversitesi'nde reklamcılık okudum. Çocukluktan beri hep televizyonda olma hayalim vardı. Yine de bir yarışmayla tanınacağımı düşünmezdim. Zaten her şey tesadüfle başladı. Bir gün arkadaşımla trafikte giderken tesadüfen Acun Ilıcalı'yla karşılaştık. Araçlarımız yan yana durdu. Aslında içine kapanık biriydim ama o an kendimden beklemeyeceğim bir şekilde arabanın camını açıp: "Ben yarışmanıza başvurdum. Geri dönmediniz" dedim. Her şey böyle başladı.”
Gizem Hatipoğlu aynı yarışmada tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile evlendi.