• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Unutulmaz film replikleri

Konular
17
MFC Puanı
4,260
"Seni daha önce gelip bulmalıydım,
Ama bu karanlık maskenin altında yüzüm çürüyor aslında.."
*Deadpool.

Barnabas İncili

MFC Üyesi
Konular
34
MFC Puanı
640
-CwmZU8oJ3pOZb9BCMHvYwhTpcPj609uQLWn0CXfVIRnnWINnK7P5A8qAmW5XC1uiBWiXL9UQCCdK5S4JDp2NFoaB0OYR7Wu8g

Wittgenstein

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
210
"Ben Tevrat'la büyüdüm, karım Kuran'la; en büyük oğlum Ateist, en genci Scientologist; kızım ise Hinduizm öğreniyor. Sanıyorum, oturma odamda din savaşı yapılacak kadar boş yer var. Ama hepimiz "yaşa ve yaşat"ı uyguluyoruz."
-The Man From Earth(Dünyalı)

"Ben karanlığa susadım. Hakiki ölüm için dua ediyorum. Ve öldüğümde, tekrar hayattayken tanıdığım insanlarla karşılaşsaydım bilmem ne yapardım. Tekrar annem ile karşılaşacağımı ve artık bir kez daha ölemeyeceğimi bileydim bu benim kabusum olurdu. Ölmüşün ölmüş olmasını istiyorum, sonsuza dek. Ve bende onlardan biri olmak istiyorum. Elbette ölülerden biri olamazsın çünkü var olmayan şeyin toplumu da olmaz. Toplum yok, düşünmesi bile içimi ısıtıyor. Karanlık, yalnızlık, sessizlik, huzur.. Ve hepsi bir kalp atışı uzaklıkta."
-The Sunsed Limited(Günbatımı Sınırı)