• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Üsteki skype adresinizi istese verir misiniz ?

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
veririm ki profilde yazıyor zaten :giggle:

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Bende veririm.. @RuHuMDaKiöKüZ e saygı duyuyorum ve ondan öğreneceğim, besleneceğim çok şey olduğunu hissediyorum..
Ve herşeyden önemlisi güzel bi kalbi var hissediyorum...

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Allah irazı olsun hocam. herkesin herkesten öğreneceği çok şey var malum, herkesin deneyimleri farklı farklı. senin kalbin de güzel lakin benim evet.
kalbim gerçekten güzel.
bunu zinhar inkar etmeyeceğim...
sıkaypim olursa ilk sana vericem adresimi.
seni birinci yazdım :d

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Tamamdır aldım kabul ettim bende:)
Sana Yeniköyde yemek sözüm var, unuttum sanma.. sen uzağım sana dedin diye hatırlıyorsan ama yolun düşerse bi ses ver yeter:)
Çok Tanımadığım ama konuşurken keyif alabileceğimiz, dertleşebileceğimiz yeni insanlara ihtiyacımız var:)

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Tamamdır aldım kabul ettim bende:)
Sana Yeniköyde yemek sözüm var, unuttum sanma.. sen uzağım sana dedin diye hatırlıyorsan ama yolun düşerse bi ses ver yeter:)
Çok Tanımadığım ama konuşurken keyif alabileceğimiz, dertleşebileceğimiz yeni insanlara ihtiyacımız var:)
evet hatırladım da "sana Yeniköyde yemek sözüm var, unuttum sanma." ya bunu benim sana söylemem gerekmiyo mu teknik olarak .d
iyi iyi, tamam yeriz bi yemeğini dostum, ölmes de gelirsek. ama ne ısmarlıcan? misal ekmek arası hamsi yemeyi çok istiyorum iskelede falan. ben öyle çatal sol, bıçak sağ efenim şu tatlı kaşığı bu eşeğin gözü olaylarına hiç gelemem. anadolu çocuğuyum ben.
evet öyleyim
ben anadoluyum
engin dağların
gözü yaşlı anaların
süt kokan bebelerin...
iskelede balık ekmek ?
ama mevsim sonbahar olmalı
bi de hafif karayel vurucak tenime illa
siyah paltom bileklerime kadar inmiş olmalı iskemlede otururken
şu aptal martıların sesini de sevmiyorum açıkçası
mümkünse fonda dalga sesi bir yer olmalı
yerken bir yandan da üşüyor olmalıyım
üzerine bi de açık iki şekerli kaçak çay
ben sigaramı yakarım uzaktan
sonra yelkenler fora
ne bileyim, sen anlat ben dinneyim
duygusal değil ama sosyal mesafelerin gölgesinde
anlaştık mı kaptan ;) ;)

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
anlaştık, ancak o kadar çok detaylı anlatmışsın ki eminim isteklerinin çoğu olmayacak gibi:D
balık ekmek bende severim.. yeniköyün çıkışında öyle bi yer var biliyorum orası bende... mevsim sonbahar olabilir ama ona çok var, ilk bahar olarak revize edersek olur bu mevsim işini..
tenine hangi rüzgar vurur ama baktık olmuyor arada yelpazeyle yön değiştire değiştire yellesem olurmu:)
martıların sesini kısmak zor iş ama martıların son zamanlarda sesi çıkmıyor zaten.. oda olur gibi geliyor..
üşüme kısmı kolay.. baktım üşümüyorsun soyarım seni , üşürsün o işide çözerim...
açık iki şekerli çay işi bende.. alırım şekerlerimi gelirken yanına, en dandik çaycıya gideriz, kaçak çayını içersin rahatlarsın...
sigara yakma işi sende... getir sigaranı.. ama al dersen alırız, bide çakmak alırım, yaka yaka gideriz...
sosyal mesafede kolay.. ayrı ayrı masalarda otururuz karşılıklı konuşuruz deli gibi:)
en kısa sürede yapıyoruz bunu:a-(179):

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
banne yav. ben hepsinin aynı anda olmasını istiyorum :d
sonbahar dışında hiçbir mevsimi sevmem ve harici mevsimde hiçbir yerde oturmayı da sevmem :d sonbahara ne kaldı ki kaptan :d :d hatta kesinlikle eylül olmalı bence aylardan, ya da kasım. ikisini de severim.
sana kıyamam abicim ya ne yelpazesi. eylülde efil efil esermiş zaten oralar, orada 15 yıllık arkadaşım var ondan biliyorum :d bu arada çocuk bunu duyarsa benimle bütün ilişkilerini koparır çünkü defalarca çağırdı bir kez bile gidemedim davetine :d çaktırmayız ;)
benim gözümde martılar ile kuzgunların hiçbir farkı yok ve zaten ikisi de kanatlı familyasından. ikisi de berbat sese sahip ve en en önemlisi iki tür de aşırı vahşi. sevmiyorum martıları. simit bile atmam, atıyomuş gibi yapıp ben yerim ağlasın keratalar gidip bi köşede. çin işkencesi yapıcem onlara :d zavallı hayvanların daha minicik yavrularını alıp kaçmak neymiş görsün hıyartolar.
yok hocam ne soyunucam ya ulu orta. anında siviller gelir hayırdır gençler siz ne iş diye :d gerçi deliye vururum o an, sen de akrabam, bakır köyden aldım çocuu, az hava alsın diye dersin yırtarız sorun deil :dddd
evet, çaycı ne kadar dandik ise çayı da bir o kadar güzel olur, mekan ile çaycı arasında her zaman çay kalitesi konusunda bir ters eğri vardır bunu da idrakına salık veririm :d
yok ya hu, sigaramı çakmağımı kendim alırım, açgözlü insanları kat'a sevmem, ben niye yapiyim aynını ;)
ayrı masalara ne gerek? iskemleler arası 1 metre olsun kafi kaptan. tamam, sen deli gibi anlat ben deli gibi dinleyeyim ; )

bak kaptan tek derdim o iskelede lanet olası bir balık ekmek yemek ve seni dinlemek tamam mı, fazla teferruata gerek yok :ddd

skayyyypım da yok bu arada :d