• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Düşün ki O Bunu Okuyacak?

Konular
257
MFC Puanı
120
geride kalanların gözlerine bakma sakın.
bakarsan gidemezsin. gözlerinden çekip alamazsın kalbini. insanın kalbi, en çok sevdiklerinin gözlerinde kalır

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
Hafta sonları seninle kahvaltı yaparken sabrımı zerrelerine kadar kazıyorum!
okuyamasan da içimde kalmasın...

Konular
257
MFC Puanı
120
parmak uçlarıma çok cetvel yedim ben
Türkçe derslerinde
'seni seviyorum' cümlesinin
nesnesi yok dedim diye.
hâlâ aynı fikirdeyim

Konular
91
MFC Puanı
1,220

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
ay cahal arkadaslarımın olması ne kadan kötü :D ben ingilizcede ilerlerken onlar hala havar yu ne var yu da yarabbim :D MonteKristo size takılsam en fazla köşedeki cafede sütlü cafe içeriz evladım :D siz bana takılın meyhaneye gidek kafaları çekek :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
ay cahal arkadaslarımın olması ne kadan kötü :D ben ingilizcede ilerlerken onlar hala havar yu ne var yu da yarabbim :D MonteKristo size takılsam en fazla köşedeki cafede sütlü cafe içeriz evladım :D siz bana takılın meyhaneye gidek kafaları çekek :D

Oyumu köşedeki cafede sütlü cafeden yana kullanıyoum :D

hani nerde o cahallar :D

cx cx ne kadan kötü örnek bir abla :s2:

Aynen ne kadaaar da kötü :D
Hayır yani bizi orada içirir içirir sarhoş eder her şeyi dökülürüz sonra bize karşı kullanır öğrendiklerini :D Sezen bu :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Buka admin olmak istediğinden beri gözümü rootadminlige diktim:D bu forum 3 admine dar gelir:D StigmatA beni kara yapana kadar tacizlerim son hız devam edecek:D