• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Düşün ki O Bunu Okuyacak?

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Buka admin olmak istediğinden beri gözümü rootadminlige diktim:D bu forum 3 admine dar gelir:D StigmatA beni kara yapana kadar tacizlerim son hız devam edecek:D

Ben admin olmak istemiyorum gerçekten tek isteğim KIRMIZI OLMAK DI.. artık onu da iki defa yaptılar. Emekliyim ben.
Sende vazgeç bu sevdadan Sezen ne kadar istesende olmuyor.. (duygu sömürüsü yapmıyorum)
StigmatA abimin peşini bırak. . Bence birazda LibertA'ya oynamalısın yada Pisadamı dene :D :D

Ben Sezen mmn arkasındayim StigmatA patron sezeni rootadminesi yap :)

Aşk olsun Hifa hiç benim için böyle şeyler demedin :D :s99:

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080

Ben admin olmak istemiyorum gerçekten tek isteğim KIRMIZI OLMAK DI.. artık onu da iki defa yaptılar. Emekliyim ben.
Sende vazgeç bu sevdadan Sezen ne kadar istesende olmuyor.. (duygu sömürüsü yapmıyorum)
StigmatA abimin peşini bırak. . Bence birazda LibertA'ya oynamalısın yada Pisadamı dene :D :D

Olur mu oyle sey senin icin de bir kazan kaldıririm :) sensiz olur mu canoooo

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700

Admin yapsan "Forum sorumlusu" olmak ister, Forum sorumlusu yapsan "Root admin" olmak ister onuda yaptın Forumu ister. Sezen e elini kaptıran hayatını kaybeder. :D

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
Aptal Aptal triplere girme, ne zaman ne fotoğrafı paylaşacağımı sana sormayacağım.