• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
evet yeni tema geleceği için bi anlamı kalmıycak ve temamız hazır bi tema değil burak kendi yapıyor ve sanırım bu aralar bazı şahsi işleri var en kısa sürede herşey daha güzel olacak. Pisadam

DjTrance

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
0
amator sarki yapanlar yada benim gibi dj setleri yapan insanlarin gonul rahatligiyla bu produksiyonlarini yayinliyacaklari bir alan yok sanirim. buna bir cozum bulunmasini rica ederim

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
hmm DjTrance youtube videosu olarakmı yayınlayacaksın forumda

DjTrance

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
0
soundcloud hesabim var eger soundcloud linklerini verebilmemizde bir sakinca yok ise soundcloud ve mixcloud dan yayinliyacagim.

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
LibertA diğer arkadaşlar bu Buka nickli büşra isimli insan beni özel msj atarak ve attığı msjlarda bana saçma sapan ithamlarda bulunarak rahatsız ediyor. Zamanında kendisine yüz vermediğim için yarası olsa gerek ki çirkinleşmeye devam ediyor. Bu sorunu çözerseniz sevinirim.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
LibertA diğer arkadaşlar bu Buka nickli büşra isimli insan beni özel msj atarak ve attığı msjlarda bana saçma sapan ithamlarda bulunarak rahatsız ediyor. Zamanında kendisine yüz vermediğim için yarası olsa gerek ki çirkinleşmeye devam ediyor. Bu sorunu çözerseniz sevinirim.

Öncellikle şikayetlerinizi buraya https://www.megaforum.com/istek-oneri-ve-sikayetleriniz/635864-forum-ile-ilgili-sikayetleriniz.html yapıyoruz

Rahatsız edildiğinize dair mesajları bana gönderin bakalım

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
@LiveYourLife mesajları inceledim birine benzetmiş ve benzettiği kişi çıkmışsınız.

Bu yüzden sizin attığinız pm mesajları ve diğer alanlarda yaptığınız sonrasında sildiğiniz hakaret dolu mesajlarınızdan bunun 1 tanesi Yönetim ile ilgili size 1 hafta uyarı cezası veriyorum tekrarında kalıcı banlanacaksınız. Saygılarımızla MF Yönetim.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
postbit te tuttuğumuz takım ismi önceden görünüyordu tekrar görünmesi mümkün mü? LeGoLaS StigmatA

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
Abi o tema ile ilgili bir durum ve tekrardan eklemek için takım imagelerini ftp ye atmak gerekli bunun içinde ftp şifresi sadece Pisadam da mevcut.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
@StigmatA kendisine iletsek ekleyebilir mi acaba?

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Üstadım bir rankları eklesin onuda ekler sanırım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...