• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
32
MFC Puanı
1,130
Ana forumlarda sayfa geçiş listesi alt kısıma alınabilir mi acaba? Yukardan başlayıp tekrar yukarıya çıkmak çok sıkıntı oluyor benim gibi üşengeçler için :)

Delete 404

Üyeliği durduruldu!
Konular
15
MFC Puanı
0
Avatar boyutlarini 150x300 yapalim bence? Biraz büyük olsun. Forum ranklari degisin.

anlamadım

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
0
foruma puanlama sistemi getirilsin rastgele bir saate ve dakikaya atanacak puanlar sadece forumda aktif olanlar tarafından alınsın alınacak puan diğer forum üyelerinin puanlarına etki etsin ben puanı alırsam benim rütbem artsın diğer üyelerin veya benimle aynı rütbede olan üyenin puanı düşsün bunun adıan aktiflik rütbesi denebilir oyunlarda kullanılması daha uygundur puanla birlikte item verilir.

Delete 404

Üyeliği durduruldu!
Konular
15
MFC Puanı
0
WQonOQ.jpg
LnGaqV.jpg

WQonjQ.jpg

FORUM IÇIN YAPTIGIM RANKLAR. Dilerseniz bu ranklari kullanalim.? Pisadam@ StigmatA@

Konular
32
MFC Puanı
1,130
Benim haddim değil ama yaptığın görsellere rank demek yanlış olur :) Rankların belli bir boyutu ve şekli olmalı. Seninkiler çok büyük ve elle yazılmış belli ki :) Tasarıma ilgin varsa bu konuda internette bir çok anlatım ve videolar var onları izlemelisin :)

Örnek olarak sana bir kaç rank göstermek isterim

Ayrıca etiket için @ başa koymalısın :) Delete 404

Konular
21
MFC Puanı
30
Benim haddim değil ama yaptığın görsellere rank demek yanlış olur :) Rankların belli bir boyutu ve şekli olmalı. Seninkiler çok büyük ve elle yazılmış belli ki :) Tasarıma ilgin varsa bu konuda internette bir çok anlatım ve videolar var onları izlemelisin :)

Örnek olarak sana bir kaç rank göstermek isterim

Ayrıca etiket için @ başa koymalısın :) Delete 404

Öyle şekilli şukullu ranklardansa bizim forumdaki klasik ranklar daha hoş duruyo bence foeumun ihtiyacı sadece rütbe sisteminin yeniden hazırlanması illede ranklarda değişiklik olacaksa yardımcı olurum..

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
bence beni admin yapalım Pisadam:s38: diger üyeler zor şeyler istiyorlar en kolay benim istek :D

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Hani bu yarışmada birinci olana 5000 rep veriliyordu LibertA Pisadam adaleti bumu buranın :)

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Ayrıca bana yarışmada çerçeve verilecekti Pisadam LibertA onu benim yerime KumsaL kardeşe vermeniz mümkünse ona verin inş oda kanul etmez ise DeStina kardeşe oda kabul oda istemez ise ReyyAn kardeşimize eğer oda istemez ise vioLeta kardeşe oda istemez ise Gülbe şeker kardeşe kalın sağlıcakla

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
@Araf isteğiniz değerlendirilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...