• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neyzenbirisi

MFC Üyesi
Konular
13
MFC Puanı
20
youtube linki nasıl verilir, bunun hakkında bir uyarı aldım ve bu uyarıda youtube videomun nasıl eklenecegi detaylı bir şekilde bana bildirildi, teşekürler.ama gelgelelim o bildirim mesajı kendiliginden silinmiş ve video nasıl eklenir bir türlü kendi başıma çözümleyemedim.bu konu hakkında sabit bir başlık açılsa hiç fena olmaz sayın yöneticim.en azından bana tekrar aynı içerikte bir mesaj atarsanız ben o mesajı saklayım kendi adıma, alakanız için teşekkürler..

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
Şuan yolculukta olmasam ekran görüntülü tane tane anlatırdım fakat bu munkun değil şuan k.bakmayin.
StigmatA musaitsen arkadaşa yardımcı olur musun?​

Konular
124
MFC Puanı
8,290
@Pisadam

Sitenin hızı oldukça yavaş. Bilgisayarımı da kasıyor haliyle. Kar efektinin bunda etkili olduğunu düşünüyorum. İyileştirme yapmak gerekir.
yj8k1N.png

Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
@Bezelyede konuya el atmış aslında. kar efektinin fazlasıyla kaldığı kanaatindeyim. Kaldırılması daha sağlıklı olur

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
@Pisadam online olduğunda şikayetinizle ilgili ilgilenecektir arkadaşlar..

Konular
16
MFC Puanı
600
Benim isteğim belli ama olmuyor napayım: (

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...