• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Başvuru yolu tarif edildi, elbette işleme alınacaktır...

Konular
1
MFC Puanı
30
farkındamısınız bilmiyorum ama kişisel ayarlar alanında düzenleme yaparken

İsminiz Nedir?
başlıklı isim istenen bir alan var
o alanın altında ise

''Yazmak istemiyorsanız olduğu gibi bırakınız. Lütfen isim dışında başka birşey yazmayınız.''

uyarısı olmasına rağmen boş bıraktığım zaman isim yazmadan diğer değişiklikleri kayıt etmeme imkan sağlamamaktadır.

Saygılar

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Puanlar sıfırlandı diyosunuz ama bazı yönetim ve üyelerin puanları sıfırlanmamış.
Ki şahsen silinsin-silinmesini problem etmiyorum da, sanıyorum uygulama hatasıdır bi süre sonra düzelebilir.
Ayrıca, topladığımız puanlar ne işimize yarayacak bu konuda da bi açıklama yaparsanız sevinirim.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
farkındamısınız bilmiyorum ama kişisel ayarlar alanında düzenleme yaparken

İsminiz Nedir?
başlıklı isim istenen bir alan var
o alanın altında ise

''Yazmak istemiyorsanız olduğu gibi bırakınız. Lütfen isim dışında başka birşey yazmayınız.''

uyarısı olmasına rağmen boş bıraktığım zaman isim yazmadan diğer değişiklikleri kayıt etmeme imkan sağlamamaktadır.

Saygılar

Merhaba,

İlgili düzenleme yapılmıştır. Bundan sonra böyle bir hata almıyor olacaksınız.
Bildiriminiz için teşekkür ederim, iyi forumlar.

Puanlar sıfırlandı diyosunuz ama bazı yönetim ve üyelerin puanları sıfırlanmamış.
Ki şahsen silinsin-silinmesini problem etmiyorum da, sanıyorum uygulama hatasıdır bi süre sonra düzelebilir.
Ayrıca, topladığımız puanlar ne işimize yarayacak bu konuda da bi açıklama yaparsanız sevinirim.

Merhaba,

Sistem '' Zamanlanmış Görev '' şeklinde çalışmaktadır. Hiçbir üye ve yönetici manuel olarak düzenleme yetkisine sahip değillerdir.
Bütün üyelerin puanları 0 olarak güncellencektir 00:00'a kadar sonlanması planlanmıştır. Eğer puanı sıfırlanmayan bir üye/yönetici görürseniz lütfen bize bildiriniz.

Puanlar ne işe yarayacak?

Puanlar ilerleyen zamanlarda size bir çok avantaj sağlayacaktır. Yalnızca puan değil, tepkime puanlarınız ve MFC derecenizde yine önemli olacaktır.

Bunlarla yapacağınız bir kaç işlem;
Kendi mesaj ve konularınızı düzenleyebilir / silebilirsiniz.
Kullanıcı adınızı istediğiniz renk yapabilir, renkli tag kullanabilirsiniz.
Standart üyelere kısıtlanmış bazı özelliklerden muaf tutulacaksınız.

Bunun gibi mevcut özellikler ile birlikte gelecek olan bir çok özellik bu puanlama sistemine göre kullanıcının erişimine açılcaktır.

Bildiriminiz için teşekkür ederim, iyi forumlar.

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Merhaba.
Şeffaflık gereği banlanan üyelerin ve banı gününden önce açılan ya da zamanı dolan üyelerin konularının 'banlanan üyeler' başlıklı bölüm altında yönetim tarafından üyelere de duyurulmasını isteyebiliyor muyum acaba? Hadsizlikse bu beni bağışlayın, ama forum huzuru için forum genelinde olan olayların da haber alma özgürlüğümüze bir saygı olabileceğini belirtir, ilginize teşekkürler ederim.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Merhaba.
Şeffaflık gereği banlanan üyelerin ve banı gününden önce açılan ya da zamanı dolan üyelerin konularının 'banlanan üyeler' başlıklı bölüm altında yönetim tarafından üyelere de duyurulmasını isteyebiliyor muyum acaba? Hadsizlikse bu beni bağışlayın, ama forum huzuru için forum genelinde olan olayların da haber alma özgürlüğümüze bir saygı olabileceğini belirtir, ilginize teşekkürler ederim.

Merhaba,

Gün içinde çok fazla banlanan kullanıcı olduğundan forum anasayfasının üstünde bulunan anlık istatistikler sayfasında kirliliğe sebep olacaktır.
Bir başka sebebi de banlanan kullanıcılar için açılmış olan postlarda yöneticiler olarak bazen fikir alışverişi yapıyoruz bunların üyelere açık olması çok doğru olmayacaktır.
Fakat; Bunun için ne yapabliriz, diyede düşünüyoruz çünkü bir nevi üyelere açık olmasını bizlerde istiyoruz.
Farklı bir düzen oluşturabilirsek şayet sizi tekrardan bu konu altında bilgilendireceğim.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Merhaba,

Gün içinde çok fazla banlanan kullanıcı olduğundan forum anasayfasının üstünde bulunan anlık istatistikler sayfasında kirliliğe sebep olacaktır.
Bir başka sebebi de banlanan kullanıcılar için açılmış olan postlarda yöneticiler olarak bazen fikir alışverişi yapıyoruz bunların üyelere açık olması çok doğru olmayacaktır.
Fakat; Bunun için ne yapabliriz, diyede düşünüyoruz çünkü bir nevi üyelere açık olmasını bizlerde istiyoruz.
Farklı bir düzen oluşturabilirsek şayet sizi tekrardan bu konu altında bilgilendireceğim.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Sevgili adminim.
Ben sizin yöneticilerin gördüğü ve konu altında fikir alışverisi yaptığınız bölümü görmek istemem zaten.
Sadece ban duyurusu bölümün altında bir konu açılıp, kilitli tutularak yoruma kapalı olup, ban hakkında ya da
banın açılımı hakkında ya da silinen üye hakkında bilgi verilmesini rica ediyorum.
-Forumda reklam yapan ve anlık üyelik alan üyelerin banını da merak etmiyorum, forumda aktifliği olan,
konu altında yorumlaştıklarım, belli bir seviyede mesajı olan ve üyeliğine asina olduğum kisilerin neden ban aldığı
ya da banının neden açıldığını bilmek zorundayım. Evet bu bir zorunluluk çünkü forum huzuru bunu gerektirir.
Çok özür dilerim saygısız görünüyorsam ama banlananların sesi olmazsam, yarın benim de banımda suskun kalınacaktır.
Kendimi tam manasıyla anlatabildim mi bilmiyorum ama çok bişey istemiyorum doğrusu.
Tekrar kusura bakmayın. İlgim ve anlayıssızlığım uzatıyormuşum gibi görünüyorsa, bağışlayın şimdiden.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Sevgili adminim.
Ben sizin yöneticilerin gördüğü ve konu altında fikir alışverisi yaptığınız bölümü görmek istemem zaten.
Sadece ban duyurusu bölümün altında bir konu açılıp, kilitli tutularak yoruma kapalı olup, ban hakkında ya da
banın açılımı hakkında ya da silinen üye hakkında bilgi verilmesini rica ediyorum.
-Forumda reklam yapan ve anlık üyelik alan üyelerin banını da merak etmiyorum, forumda aktifliği olan,
konu altında yorumlaştıklarım, belli bir seviyede mesajı olan ve üyeliğine asina olduğum kisilerin neden ban aldığı
ya da banının neden açıldığını bilmek zorundayım. Evet bu bir zorunluluk çünkü forum huzuru bunu gerektirir.
Çok özür dilerim saygısız görünüyorsam ama banlananların sesi olmazsam, yarın benim de banımda suskun kalınacaktır.
Kendimi tam manasıyla anlatabildim mi bilmiyorum ama çok bişey istemiyorum doğrusu.
Tekrar kusura bakmayın. İlgim ve anlayıssızlığım uzatıyormuşum gibi görünüyorsa, bağışlayın şimdiden.

Merhaba,
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, saygısız veyahut anlayışsız kavramlarını asla düşünmeyin keza hiçbir zaman hiçbir üyemiz için böyle bir düşüncemiz olmadı.
İstek, öneri ve şikayetlerinizi 7/24 dile getirebilirsiniz biz bundan asla rahatsız olmayız emin olabilirsiniz.

Mesajınıza gelecek olursak da;

Banlanan bütün kullanıcılar yönetim odasında bulunan '' Banlanan Kullanıcılar '' kategorisine banlandığı andan itiaren yeni konu olarak açılmaktadır. Ve banlayan yöneticimiz neden banladığı ile ilgili oraya ekran görüntüsü eklemektedir. Bizlerde o konu altında istişare yapabiliyoruz bazen. Yani demem o ki herşey tek bir kategori altında oluşuyor.

Söylediklerinizde haklısınız ki bu yüzden önceki mesajımdada belirttim. Bizlerde üyelere açık kalmasını istiyoruz.
Teknik alt yapı üzerinde çalışacağım, bir yolunu bulup üyelere açık hale getireceğiz, endişeniz olmasın.

Eğer teknik alt yapı oluşturulmazsada, forumda aktif olan üyelerin uyarı veya uzaklaştırma ile ilgili bilgilendirmeleri ayrı bir ('' Banlanan Forum Üyeleri '' gibi) kategori altnda siz forum üyelerine sunacağız.

Sizden ricam bu konu ile ilgili yeni bir bilgilendirme yapana kadar beklemede kalmanızdır.

İyi forumlar

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Oncelikle kolay gelsin. Ben haberler ve güncelleme epostalarini al seçeneğini kaldirdim. cunku her mesaj icin mail geliyor ve bu insani rahatsız ediyor. Ama hala mail gelmeye devam ediyor. Eksik bir sey mi yaptım acaba?

Konular
17
MFC Puanı
4,260
"Ön izleme yap" ile - "Cevap yaz" butonlarının yerlerini değiştirme imkanımız var ise çok memnun olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...