• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Evetttt geldik uykusuz gecenin birinde daha başını şişirmeye patroncum :D
birde şu ana sayfada son mesajlara tıklayınca direk son mesaj atılmış sayfaya atsa ya bizi ( mesela son mesaja tıklayınca bakıyorsun sayfa 235 e geliyor sonra geri son sayfaya tıklıyoruz :) tembel işi istiyorum yani :) )

hadi bunu da yaparsan Pisadam sana sürahi ile kahve yapcam patroncum :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
sayın co admin Realist.Hanımcım lütfen dersinize çalısıp gelin :D

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Gorememisim Sezen napiyim :d
Seninde istekler hic bitmiyor iyi sabrediyor burak :D Tesekkurler bu arada Pisadam :)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Evetttt geldik uykusuz gecenin birinde daha başını şişirmeye patroncum :D
birde şu ana sayfada son mesajlara tıklayınca direk son mesaj atılmış sayfaya atsa ya bizi ( mesela son mesaja tıklayınca bakıyorsun sayfa 235 e geliyor sonra geri son sayfaya tıklıyoruz :) tembel işi istiyorum yani :) )

hadi bunu da yaparsan @Pisadam sana sürahi ile kahve yapcam patroncum :D

Ben bıkmıcam da sen yılacaksın biliyorum ;d

Forumun en altında '' Forumları Okundu Kabul Et '' linki var. Oraya tıkladıktan sonra istediğin konuya tıkla seni en son mesaja atacaktir ;) Bu bilgiyi unutma kimseler bilmez :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
aman sakın kimseye söyleme Pisadam :D ugraşsın dursunlar :DDD yılmak mı :D bu arada dün gece forum bitiyordu haneee karne notundan sözlünü eksik vericem :D

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
aman sakın kimseye söyleme @Pisadam :D ugraşsın dursunlar :DDD yılmak mı :D bu arada dün gece forum bitiyordu haneee karne notundan sözlünü eksik vericem :D

Senin isteklerinin hepsi bitti, emojiyide koydum ama bu temada aktif değil diğer sürümünde görürsün ;d Sen isteklerini düşün not defterine yaz hafta sonu bana ilet :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
harikasın Pisadam tenkyuu veri mac :D evde kalmış kızlar hadi Eylül and Realist. hadi patrona çay yapın kek çırpın benim isteklerimi yaptı hadii :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
yaşlı bir hatunum ben :D evde kalmış kız kuruları sizi az işe yarayın haydeeee :D

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
harikasın @Pisadam tenkyuu veri mac :D evde kalmış kızlar hadi @Eylül and @Realist. hadi patrona çay yapın kek çırpın benim isteklerimi yaptı hadii :D

İkisinden de istemem, biri çay yapar içine zehir koyar. Biri kek yapar içine tarihi geçmiş şeyler koyar. Sonuç ikisinde de ben ölüyorum ;d Kurtulmak mı istiyosun benden Sezen ;(

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
bencede Pisadam boşa evde kalmadı bu kız kuruları :D sen su iç en saglamı o bence :d yok beee senden ne kurtulcam Pisadam kızlar otur otur kavun karpızzz gibi oldu az iş yapsınlar diye dedim ama unuttum bunların çay kek yapamadıalrını :D

Eylül

Özel Üye
Konular
53
MFC Puanı
9,510
çokta güzel yaparım Sezencim alma gunahımızı pls ;d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...