• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,880
yok eklenti kaynaklı birşey:)

Konular
0
MFC Puanı
20
yan çevirmek hiç aklıma gelmemişti :s46:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
@@StigmatA forum tlfonu dik tutunca gıcık mı oluyo ki :D

En büyük gıcık sensin :)

yok eklenti kaynaklı birşey:)

Eklenti değil, kullanılan telefonların ekran boyutlarına göre sistem otomatik seçiyor.

Landscape ve portrait görünümlerinde kodlar otomatik olarak gösterilip gizleniyor. Henüz sağlıklı çalışmıyor zamanımda kısıtlı olduğu için farklı bir çözüm yolu üretiyorum.

Pazar gününe hazırlan Sezen telefondan rahatça girip en az 100 konu açmanı bekliyor olacağım (sıfırlar fazlalaşabilir ama eksik olmasın :D )

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,880
burak Pisadam şu violetanın dediği olayada bir bak arka sayfalarda. Şu girişip yapıpta girememe tartı birşeymiş.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,880
bendede sorun yok ve Pisadam imzanda reklam var banlattırma kendini bana:p

Konular
20
MFC Puanı
1,730
Konuya girdiğimizde direk en son sayfa çıksa nasıl olur:s19:
Böyle hem telefon ile hem de normal zamanda uğrasılıyor :u22:

Jival VulRo

Üyeliği durduruldu!
Konular
95
MFC Puanı
50
cay ın söylediği konuya ben de katılıyorum. kanayan yaramız. son sayfa çıksa fena olmaz.

Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
konu içinde yeni konu butonu kayıp olmuş.

eklemeniz iyi olur konu kasanlar için :)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,880
birde Pisadam bu mention seslenmeleri maile geliyor mail dolmş taşmış. komple boşaltamıyorum önemli maillerde var. kapatabilirmisn maile bilgisini eklentiden.

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
En büyük gıcık sensin :)

Eklenti değil, kullanılan telefonların ekran boyutlarına göre sistem otomatik seçiyor.

Pazar gününe hazırlan Sezen telefondan rahatça girip en az 100 konu açmanı bekliyor olacağım (sıfırlar fazlalaşabilir ama eksik olmasın :D )

Patronlar dururken gıcıklık rütbesi bana düşmez ne haddime patroncum :s94:

şimdi kullandıgımız telefonda sorunn anladım bennn:s94: sen diyosun ki benim biricik forumcu şekerlerime :s86: iphone 7 plus alır hediyee ederim madem bu kadar sorun yaşiyorlar ekranın boyutunu büyültürüm diyosun :s94: diyosun diyosun ben buradan duyuyorum:s76: ama ama bizi utandırıyorsun sen yaaa Pisadam:s68:

hem pazar resmi tatil çalısmada noliy:s94: o da 100 konu sen ya sayı saymayı bilmin ya da benim lafımı yemedin :D bak iki dırdır ettim telefondan girişler düzeldi :p ayrıca teşekkür ederiz efenim bu kadar hızlı süpermen bile yapamazdı forumu :s94:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...