• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Grup Mikser

Konular
14
MFC Puanı
170

yazamam mı ?
Yazmaz mıyım ?
Önce sen buna bir cevap ver sonra diğer konuları tartısırız .

Troll murol sonucta konu kirlenmesin :D
Gerçi çokta umrumda değil ama olsun :D

yazarsın yazdığını zannedersin ama bana ağır gelmez olay bu :f38: sen dene katılırım aa senden değerlimi :D verdim bak

benimde umrumda değil keyfime bakıyorum banlanana kadar devam

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
yazarsın yazdığını zannedersin ama bana ağır gelmez olay bu :f38: sen dene katılırım aa senden değerlimi :D verdim bak

benimde umrumda değil keyfime bakıyorum banlanana kadar devam

Yırtarım senın ağzını bana böyle konusma üzülüyorum :(
Atarlı giderli onu anca ben yapablırım sana yakışmıyor evliyamsı evliyamsı öyle konusmalar :hih:

Bnmde umrumda değil hep beraber gideriz nolmuş yani :D

Konular
14
MFC Puanı
170

Yırtarım senın ağzını bana böyle konusma üzülüyorum :(
Atarlı giderli onu anca ben yapablırım sana yakışmıyor evliyamsı evliyamsı öyle konusmalar :hih:

Bnmde umrumda değil hep beraber gideriz nolmuş yani :D

ağzımı yirtıcan yuhhh piskopatmısınsen :f38: çapılcan demedi deme :D

ben nerde atarlı konusmusum:D yok caaanımmm:f38:
:f25::f25::f25::f25::f25::u29::u29:

he vaalla toplu gidiş :D

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
ağzımı yirtıcan yuhhh piskopatmısınsen :f38: çapılcan demedi deme :D

ben nerde atarlı konusmusum:D yok caaanımmm:f38:
:f25::f25::f25::f25::f25::u29::u29:

he vaalla toplu gidiş :D

toplu mu ben topla felan ugrasamam nereye sıgdırcam topu bisürü kıyafet var 5 6 valiz ayakkabılar felan. olmaz yani ben topsuz giderim eqwweqewe :D

Konular
14
MFC Puanı
170

hiç izleyecek dnleyecek havada değilm suan :D
Zaten sevmem bu diziyide izlemedimde hiç :D

artık ben yolladım ister izle ister yolluk yap keyfine kalmıs :f38: ben tv izlemem bir mudavimliğim yok nette den geldiğim ve cidden abartılı komik bulduğum sahneler var açtım sanada atıyım dedim

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
artık ben yolladım ister izle ister yolluk yap keyfine kalmıs :f38: ben tv izlemem bir mudavimliğim yok nette den geldiğim ve cidden abartılı komik bulduğum sahneler var açtım sanada atıyım dedim

izlerim bir ara zaten çıkcam smdi .Sıkıldım iyice forumdan nerde beyinsiz var yapışıyor katlanamıyorum artık.Hergün hergün karaktersiz beyin yoksunu insanla ugrasamam. Hiç girmem daha iyi. Hiçbir önlemde yok itin tasmasını salmışlar koşturuyor ortalıkta. Arada sırada uğrar yazarım sana da kendine iyi bak :)

Konular
14
MFC Puanı
170

izlerim bir ara zaten çıkcam smdi .Sıkıldım iyice forumdan nerde beyinsiz var yapışıyor katlanamıyorum artık.Hergün hergün karaktersiz beyin yoksunu insanla ugrasamam. Hiç girmem daha iyi. Hiçbir önlemde yok itin tasmasını salmışlar koşturuyor ortalıkta. Arada sırada uğrar yazarım sana da kendine iyi bak :)

ne alaka gene kim ben niye gormuyorum :D

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Hayır kimsenin kimseye hakaret etme hakki yok varsa sikayetiniz bunu iletin yonetime gereken yapilir. Burada polemiğe girmeye gerek yok lütfen saygili olun birbirinize karsi.

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Alıntı ve isim belirterek yaptıgım yorumlar yaptıklarımı ilgilendirir.
Eğer alıntı veya isim vermiyorsam kmseyi ilgilendirmez ;)
Giren çıkan girdiği çıktıgı yeri biliyorsa sorun yok :D amacıma ulaşmısım demektir ;) :D