• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hasretim

Konular
9
MFC Puanı
130
Ey gözyaşı!

Madem ki gözümün kapısından çıktın gidiyorsun,Bari sevgilinin kapısına git de başını onun eşiğine koy..

Hz.Mevlana
(Sinan Yağmur..Tennure ve Ateş Kitabından)

Konular
9
MFC Puanı
130
Diyorlar ki, ‘‘eden bulur! ’’
‘‘İnanmayın! ’’ böyle değil. Eden, yine aşka yeni bir beden bulur. Başkasına gidecek olan, ne yapsanız gitmek için bir neden bulur. Size kalan acıdır.

Konular
9
MFC Puanı
130
Bak bazen,
Hani seni unutur gibi yapıyorum ya,
Ama, bazen kalbim kanmıyor!
Kanıyor!

Konular
9
MFC Puanı
130
Bekledim... Gidip gelip baktım o telefonun anlamsız ekranına... Bekledim aramanı her dakika belkiler geçti aklımdan, her saniye keşke dedim kimse duymadan... Korktum anlatmaya, hala seni sevdiğimi, hala sana deliler gibi aşık olduğumu anlamalarından korktum... İnsanların o lanet olasıca yüzlerinden sakladım gözlerimi...

Evet artık korkarak seviyorum seni ve bekliyorum... Beklediğim günleri biriktiriyorum... Her sabah uyandığım yeni güne senin adını veriyorum... Gidişine yüklüyorum bütün mutsuzluklarımı... Her gün karşılaşıyorum pişmanlığımla... Allah kahretsin neyi sevdim ben sende diyorum. Her seferinde bir cevap bulmaktan nefret ediyorum...

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
'Söyleyin, içimdeki kini nasıl kusmalıyım? Yoksa bir köşede ağlamalı mıyım?
Bırakın ağlayayım. Kaybedenler ağlamalı. Dillerindeki acı tat midelerini yakmalı.'

Konular
9
MFC Puanı
130
hiç yapmadığım bişeyi yapıyorum :)) yani yapıyorum bunu ara sıra
üye olduğum sitelerde normalde online görünmemeyi tercih ediyorum bir sürü kendini bilmez yüzünden ama canım sıkkınsa online olup bekliyorum tabi bir kaç dakika da düşüyor bir kaç kefal onlarla uğraşıp stresi ve cansıkıntımı atıyorum çünkü inanılmaz eğlendiriyorlar insanı

resminize takıyorlar, msn istiyorlar vermeyince kendi annelerinin tabiyetini unutup türk kızlarına laf söylüyorlar, kendilerini velinimet sanıyorlar... hele bir de laf dalaşına girmiyorlar mı o an herşey bitiyor sıkıntı da

Konular
9
MFC Puanı
130
bişi daha diyim de içimde kalmasın nedendir bilmem bugünlerde cohene takmış durumdayım

Konular
9
MFC Puanı
130
birisini daha fazla seversin. o git dese bile gitmek istemezsin.sevmiyorum dediğinde belki birgün sever diye ümit edersin.aşk isyanla başlıyor. dönmezse dönmesin. sen sevdinya. sonu ne olursa olsun şanslısın. senin adın aşk. o kıymetini bilmemişse bunda aşk'ın ne suçu var? sen üzülme çünkü gerektiği gibi yaşıyorsun hüznünü.. aşk nedir bilmeyenlermi var. olsun aldırma. sevebildiğin kadar insansın..

Konular
9
MFC Puanı
130
aşkın ne olduğunu çözdüm valla
"aşk, bu dünyada cenneti yaşadım zannederken aslın da cehennemi yaşamakmış"

Konular
9
MFC Puanı
130
Bir beden olmaktan vazgeceli cok oldu... Buyudum kocaman bir sevda oldum....

Konular
9
MFC Puanı
130
kahraman tazeoğlu şiirleri insanın içine işleyecek kadar etkilidir paylaştığın için teşekkürler Draneun

Konular
9
MFC Puanı
130
en iyi dost eski dost'muş bunu bir kez daha bana hatırlatanlara selam olsun.

Konular
9
MFC Puanı
130
Tatile az kaldı gün saymaya başladım.Dördün de Kıbrıs onunda Malatya'dayım.Heyecanlıyım :)