• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hep beraber Tecrübe Ediniyoruz

excreaty

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
Yaz aylarının gelmesi ile birlikte biz 15 tatilde toparladığımız ZombiRock takımımızı tekrar toparladık. Sizler de bu macerada yerinizi almak için bizlere katılabilirsiniz. Benim oyun için kullanıcı adım UÇAN BEYİN ekleyin beni paslaşalım.

Hem yeni kampanyalar var bu yaz için gelen daha doğrusu 3 haftası filan kalmış kampanya için en güzel yanı da hem ucuza TP Eşyası alabiliyorsunuz hem de bu sayede bizimle birlikte hızlıca kasma şansına erişiyorsunuz. Bundan faydalanmak için aşağıda ki görselde bilgiler var zaten değerlendirin ki beraber oynayabilelim.

Konular
0
MFC Puanı
0
manganın zombirock a tamamiyle girmesiyle daha dogrusu gitarla adam dövme olayındn beri çok güzel zaten bu olaylar :D altın kazancıda arttı ohh daha ne istiyoruz :D

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Vallahi ben hem gerçek hayatımda boksörlük yaptım. Hemde oyunda boksörlük yapıyorum. Bir boksör kum torbası yumruklamaktan sıkılınca ne yapar ? Tabiki de zombi pataklar. Siz de yeni alt üst füzyon eşyalarını alarak gelin benimle birlikte pat küt yumruklamaya başlayabilesiniz.

Konular
0
MFC Puanı
0
beyler ben şuan boksorümde oyunda altın arttı manga geldi felan derken :D yeni class lara hiç sarmadım tavsiyesi olan varmıdır ya

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Oyunun en yüksek hpsine sahip karakteri itfayeciler var. Onları devirmek dövmek için 2vs1 yapıyoruz resmen. Bunla ilgili taktik teknik geliştiren var mı acaba ?

Konular
0
MFC Puanı
0
arkadaşlar ben oyunda boksörm nickimde zinguna artık daha fazla altın kazanıyoruz bildiğiniz gibi gelin hep beraber birşeyler yapalım ulaşın bana lütfen

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Yıllar önce Dünya Kuantum Araştırmaları Birliğinde asistanlık yapan Jessie Glave, büyük tartışmalara yol açan bir teori hakkında önemli bulgular keşfetti. Bulgulara göre evrenimiz iki ayrı paralel evrenin çarpışmasıyla ve bu çarpışmanın başka bir uzay-zaman düzlemi oluşturmasıyla başlamıştır. Bu kozmik olayda açığa çıkan enerji evrenimizdeki tüm maddelerin her bir atomu içine hapsolmuştur. Sizde bu ilginç hikayede yer edinmek istiyorsanız Zombirock a gelebilirsiniz.

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Bukelamın eşyasını kullanan varmı ? Joygame ve turkcell kampanyası ile altın alıp bunu ucuza alabilirsiniz. Bakın özelliklerine ne diyor. Bu eşya sayesinde görünmez olabilirsiniz. Saldırmadığınız veya saldırılmadığınız sürece görünmez olarak kalırsınız. Ancak hafif buğulu olarak göründüğünüz için rakip oyuncular zor da olsa sizi görebilir. Zombilerin ise aklı karışır ve sizi hiç göremezler.

Konular
0
MFC Puanı
0
oyunda çok güzel değişiklikler oldu son zamanlarda manga olayı altın olayları felan derken oyunun zevki player sayısı clan sayısı :D felan derken çok güzel bir hal aldı bu yaz zombirocktayız

Konular
0
MFC Puanı
0
Heuaheha Zombirock benim hayatımın oyunu diyebilirim Forvette benim kadar ağız burun kıran başka birisi var mıdır acaba başka bilmiyorum. Tecrübe puanı ve altın kampanyaları cuk diye oturmuşlar ama geç kalındı gibi biraz sanki bu işler için neyse hayırlısı olsun

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Ben itfaiyecide oynuyorum bu alt üst füzyon eşyaları süper etkili diyorlar deneyeceğim sanırım

Konular
0
MFC Puanı
0
Teee Kuantum fiziği mantığından çıkan manyak bir profesörün oyunu var Zombirock, sizler de bizim birliğimize katılıp bizlerle oynamak isterseniz oyuna girip beni XswapX nickinden ekleyebilirsiniz. Oyundaki sıralamalarda şuan 1.yim ben. Sizleride aramızda görürsek çok seviniriz arkadaşlar.

Konular
0
MFC Puanı
0
Zehiri kullanan varmı zombi de ? Tüm düşmanlara on saniye boyunca zarar veriyormuş bu zararı neye göre veriyor ? Hp çok ise ona göre mi hp düşürüyor ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar benim clan'ım var bu kampanyadan alıp güzel karakterler yapanlar varsa alabilirim clana yükseliriz beraberce madem bu kadar adamız :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Hacılar bu TP işi çok iyi olmuş oyunda TP olmadan bir şeyler olmuyordu böyle bir kampanya yapmaları iyi olmuş