• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hep beraber Tecrübe Ediniyoruz

Konular
0
MFC Puanı
0
Zombirockta savaş Manga yaması ile ateşlendi hacılar. Oyunun müziklerinden görsellerine her şey değişti. Gitarist olup sazla sözle ağız burun kırmak istemez misiniz ? Gelin o zaman hep birlikte adamları dövelim. Hem çok eğlenceli bir oyun. Sıkılmadınız mı saçma sapan oyunlar oynamaktan hep silahla Zombi dövmekten filan ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Telefon kulubesi ne işe yarıyor biliyor musunuz ? Zombirockta atıyorum düşman sizden hızla kaçıyor ve telefon kulubesine girdi. O en yakında ki bölgeye ışınlanıyor. Siz de peşinden girip dibine düşebilirsiniz bence bunu iyi değerlendirin.

Konular
0
MFC Puanı
0
Alabilirsin beni kardeşim güzel bir boksör yaptım süper eldivenler aldım clan'a alırsan dağırıtım önüme geleni :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Tcell hattın varsa indirimli oluyor kardeşim biliyorsundur indirimle birlikte istediğin kadar alabiliyorsun TP puanı ve 5.000 Altın Kupano çok güzel kampayanlar kaçırma derim al bol bol bir daha gelmez böylesi

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar zombi de manga karakterlerini alınca altın kazanma bonusu veriyormuş yüzdelerini bilen varmı acaba ? Ne kadar nasıl kazandırıyor diye.

Konular
0
MFC Puanı
0
Yeni başlayacak arkadaşlara TP puanı kampanyasını öneririm daha zevli olur oyun öneririm

Konular
0
MFC Puanı
0
İnsanlar için büyük tehlike oluşturan zombilerin ağzını burnunu kırmak için bizlere katılır mısınız ? Biz kor avcılarıyız. Dövdükçe mutlu olan insanlarız. Şehirlerin rehin alınmış bölgelerini kurtarmak için bizlere katılın öldürüp duralım işte.

Konular
0
MFC Puanı
0
Hacılar yalnız alacaklara bir tavsiye Tcell den başka hattan alırsanız çok canınız yanar ben diyimde size arkadaşlarım başka hatlardan aldıktan sonra çok ağladılar gelip bana neden söylemediniz diye falan dikkat edin kardeşler sizde ağlamayınız burda :D

Konular
0
MFC Puanı
0
5.000 Altın kampanyasından aldıktan sonra boksörüme bir sürü eldiven aldım önümde duran yok arkadaşlar oyunda :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Çok büyük indirim gerçekten ben 3 tane altın kupanı 2 tanede TP aldım beyler almadığım şey kalmadı resmen karakterimiin özellikleri fulle yakın oldu önümde durabilen yok :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Selam müdürler. Eğer sizlerde zombi oynamak isterseniz oyunda beni ekleyin XswapX ekleyin listenize. Eğer ben yoksam oyunun otomatik öğretme modundan faydalanabilirsiniz ve oyunu o şekilde rahatça kavrayabilirsiniz.

Konular
0
MFC Puanı
0
maNga Konser haritasında daha beni geçebilen kimse olmadı benide alabilirsin klana kardeşim oynarız beraberce :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Yerlerde yuvarlanmaktan sıkılanlar için zombirocka çatı haritasına gelip bizle hoplaya zıplaya havalarda savaşabilirsiniz. Valla komboları düzgün yapan oyuncular bam güç havada öldürüyorlar iddialı olan kimse varmı çatı haritasında benle kapışacak ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Yılın en iyi aksiyon oyunu benim oynadığım Zombirock seçilmiş oha filan oldum lan ! Harbiden çok zevkli ama bu kadar başarı sağlamasını beklemiyordum. Joygame'e helal olsun

Konular
0
MFC Puanı
0
Vallahi paranız yoksa 1.000 altın kuponundan da alabilirsiniz onunlada çok güzel şeyler alabiliyorsunuz özellikle boksör karakteri için 1.000 altın kuponu çok işe yarıyor bir sürü bere aldım :D