• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hep beraber Tecrübe Ediniyoruz

Konular
0
MFC Puanı
0
ahahhahahah aynen kardeşim final maçını izlemiştim ben internetten final maçında oynaynalarında elleri titriyordu yani onu fark ettim :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Aynen kardeşim herşey ateş pahasıydı oyunda hiç zevkli olmuyor oyun default malzemelerle ama altın alırsanız süper şeyler alabilirsunuz arkadaşlar

Konular
0
MFC Puanı
0
hocam süper bilgi vermişsin şimdi tcell zombi rock kampanyası ile daha da güçleneceğiz bu bilgilerde yeni başlamak isteyen arkadaşlara yardımcı olur.

Konular
0
MFC Puanı
0
Aaaa süper kampanya olmuş, aylardır beklediğim kampanya ya zaten manga nın zombi rock şarkısından sonra hastası oldum sürekli oynuyorum ilaç gibi geldi bu kampanya :d

Konular
0
MFC Puanı
0
Dünya kupası var ya hani maçları izlerken takımının gözlüğünü alırsan eğer ve tuttuğun takım kazanırsa maçı sende bir günlük aşk gözlüğü kazanıyorsun. Bir de kör aşk gözlüğü yani iddia oynuyorsan sana faydası çok olacaktır.

Konular
0
MFC Puanı
0
Zonbirock çetesi kurmak isteyen varsa ben yakında bununla ilgili bir site açmak istiyorum. Katılmak isteyen olur mu acaba ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Günlük puan sıralamasına giren varmı bu forumda benden başka merak ediyorum ? Eğer giren varsa benimle vs atmaya neder ? Kazanan olursa bende ona altın hediye edicem ben çok iddialıyım ağzınızı kırarım.

Konular
0
MFC Puanı
0
Zombirock demek kampanya yapmış vay be oyuna ısınamamıştım hemen tekrardan başlıyorum

Konular
0
MFC Puanı
0
Bir Rugby topu ile hangi sporlar yapılabilir? Belki kafa kırmaya da yarayabilir? Neden olmasın?

Konular
0
MFC Puanı
0
Tecrübe Puanı olmadan oynanmıyor bu oyun ben size diyim hacılar TP ile çok daha zevkli ve heyecanlı oluyor kaçırmayın yani bu kampanyayı

Konular
0
MFC Puanı
0
Günlük sıralama tablosunu yakından takip ederseniz eğer sizde takımın zombirock yetkililerinden özel hediyeler kazanabilirsiniz. Yani şöyle ki lider olursanız eğer sıralamada çok az verilen eşyalara sahip olabileceksiniz.

Konular
0
MFC Puanı
0
Bir rock yıldızı yeteneğini savaşmak için kullanabilir mi?*Merak eden varsa Zombiye gelip görebilir hacılar. Ben gitaris kasıyorum valla öyle böyle değil yani oyun akıyor gidiyor.

Konular
0
MFC Puanı
0
abi şırf şu tp eziyeti için aldım ben bugün bu kampanyadan mobil ödeme ile. %100 tp bonusu bildiğin ilaç gibi geldi.. :D

Konular
0
MFC Puanı
0
ben size biraz taktik vereyim.Taktiklere geçmeden önce oyundan bahsedeyim. Oyuna ilk girdiğimizde kendimize bir karakter seçmemiz gerekiyor Sonra kendimize bir sınıf seçmeliyiz.Sınıflar lwl atladıkça açılacak.11 level olduğumuzda gitarist,beyzbolcu,boksör,itfaiyeci,forvet hepsi açık olup oyun içerisinde değiştirip istediğimizi kullanabileceğiz.

Konular
0
MFC Puanı
0
Zombi 2011 yılının en iyi mmo aksiyon oyunu seçildi bundan haberiniz var mıydı ? Hemde level dergisi seçmiş valla o adamlar işinin piri derler ama ben çok sevmiyorum. Aksiyon dediğin oyungezer seçerse aksiyondur.