• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hep beraber Tecrübe Ediniyoruz

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar oyunun turnuvaları falan oluyo yani bu oyundan arasal gelirde sağlayabilirsiniz ben size diyim oynamadan geçmeyin oyunu oynuyorsanızda biraz ciddiye alın :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Bu haftanın turnuva kayıtları başladı. Sınıfının lideri turnuvasına biz kayıt yaptırdık sizde gelsenize.

Konular
0
MFC Puanı
0
Zombi Tv açıldı haberiniz varmı arkadaşlar ? Oyunun en eğlenceli ve komik sahnelerini kayıt altına alıp bize gönderdiğinizde sizlerde yayınlarınızı burada görebilirsiniz. Test yayınlarıda bitmiş merak ettiğiniz soruları da tv üzerinde ki yayınlarda sorabilirsiniz.

Konular
0
MFC Puanı
0
Bir de manga şarkı yaptı ! Vay bee ! Ben hala şaşkınlıktayım. Adamlar büyüyor helal olsun. Var mı burada oynayan arkadaşlar?

Konular
0
MFC Puanı
0
Bir boksörün canı kum torbasını yumruklamaktan sıkılınca ne yapar? Valla ben zombirockta zombi pataklıyorum. Klan kurmak istiyorum bide oynayan varsa bana forumda pm atabilir mi acaba ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar şu Jel denilen ürünü kullanan varmı ? Ulan eşyayı söyledim hangi oyun onu söylemedim :D Zombirockta Jel kullanan varmı acaba ? Düşmanları sabitliyormuş yerine ama ne kadar etkili kaç saniye sabitliyor bilen var mı ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Zombi Rock turnuvalarında oynayacaksanız zaten kesin almalısınız bu kampanyadan altın kuponu ve TP aldıktan sonra güzel bir karakter yaparsınız sonrada dalın ortalığa kimse tutamaz sizi :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar Zombirock oynarken en iyi yenilen çerez sizce nedir ? Asdfsdfnh

Konular
0
MFC Puanı
0
Zaman geçirmek için birebir yaş ortalamasıda düşük değil gelip rahat rahat takılabilirsiniz hacılar valla Zombi Rock'ın başından kalkamıyorum bazen :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Bence bu forumda Zombirockçılar diye grup kursak nasıl olur bi düşünelim bunu.

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyunun en büyük özelliği bu zaten. Yani aksiyonun deli gibi olması.

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar zombirockta artık güvenlik olayları çok fazla arttırılmış haberiniz varmı bundan ? Hile programı kullananlar 1. uyarıda 15 gün uzaklaştırma alıyorlar sorada 30 gün ceza sorada def edip atıyorlar bilginiz olsun.

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar gelin hep birlikte arena yapalım zombirockun bu forumda ki kralını seçelim

Konular
0
MFC Puanı
0
Zombi rock stres topunuz dedikleri kadar var değil mi hocam yaz tatilinde de kampanya süper oldu bol bol kasarız artık

Konular
0
MFC Puanı
0
bu arada manganın zombirock şarkısını dinleyin beyler benide ekleyin evrimsel adım