• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hep beraber Tecrübe Ediniyoruz

Konular
0
MFC Puanı
0
Alabilirsin beni kardeşim güzel bir boksör yaptım süper eldivenler aldım clan'a alırsan dağırıtım önüme geleni :D

Konular
0
MFC Puanı
0
hocam süper bilgi vermişsin şimdi tcell zombi rock kampanyası ile daha da güçleneceğiz bu bilgilerde yeni başlamak isteyen arkadaşlara yardımcı olur.

Konular
0
MFC Puanı
0
Yerlerde yuvarlanmaktan sıkılanlar için zombirocka çatı haritasına gelip bizle hoplaya zıplaya havalarda savaşabilirsiniz. Valla komboları düzgün yapan oyuncular bam güç havada öldürüyorlar iddialı olan kimse varmı çatı haritasında benle kapışacak ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Yılın en iyi aksiyon oyunu benim oynadığım Zombirock seçilmiş oha filan oldum lan ! Harbiden çok zevkli ama bu kadar başarı sağlamasını beklemiyordum. Joygame'e helal olsun

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar Zombirock arena tabanlı mmo oyunudur diye bir açıklama gördüm ? Nedir bu ne değildir ? Arena tabanlı ne demektir fikri olan varmı acaba bi aydınlatın ulan !

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar aranızda bu zamana kadar sıralamaya giren oldumu ? Ben geçen gün Koravı sıralamasına girdim ve çok mutlu oldum sizde burada paylaşmak istersiniz belki bu girdiğiniz sıralama muhabbetlerini.

Konular
0
MFC Puanı
0
AhuaHHA hikayeye bakın. Zombiler tren istasyonunu kuşatmışlarda bizler onları sopalayarak kovalıyormuşuz olm vaymı böyle bir eğlence ya ? Gelin sizde trene yol verelim :D Muahhehahs Loko meydanı haritası bölümün adı da sizleride bekleriz. Benim adım XswapX ekleyin.

Konular
0
MFC Puanı
0
Agalar zombirockta silah özellikleri gelişti Hareket hızı bonusları filan kriket sopası filan çok güzel eşyalar geldiler denemekten zarar çıkmaz hem yeni altın kampanyası ile çok ucuza alabilirsiniz arkadaşlar.

Konular
0
MFC Puanı
0
Dolabım sekmesine girdiğinizde artık istatistiklerinizin hepsini görebiliyorsunuz yani kaç kere araba çarpmasına öldünüz falan filan hepsi yazıyor. Manga yaması ile bir çok yenilikler geldi sizler de denemelisiniz bence hocular.

Konular
0
MFC Puanı
0
Zombirock istilası sıralamasına girip en fazla kaç zombi öldürdünüz ? Benim bunda ki rekorum 1166 oldu yani manyakça bir oyundu beni geçen varmı acaba merak ediyorum.

Konular
0
MFC Puanı
0
Hollywood stüdyolarında insanlar zombi görmeye alışkın film usülü ama oyunda gören insanların içi hopluyor valla gelin ağız burun kıralım hepsinin :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Dünya kupası var ya hani maçları izlerken takımının gözlüğünü alırsan eğer ve tuttuğun takım kazanırsa maçı sende bir günlük aşk gözlüğü kazanıyorsun. Bir de kör aşk gözlüğü yani iddia oynuyorsan sana faydası çok olacaktır.

Konular
0
MFC Puanı
0
Zonbirock çetesi kurmak isteyen varsa ben yakında bununla ilgili bir site açmak istiyorum. Katılmak isteyen olur mu acaba ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Günlük puan sıralamasına giren varmı bu forumda benden başka merak ediyorum ? Eğer giren varsa benimle vs atmaya neder ? Kazanan olursa bende ona altın hediye edicem ben çok iddialıyım ağzınızı kırarım.

Konular
0
MFC Puanı
0
Günlük sıralama tablosunu yakından takip ederseniz eğer sizde takımın zombirock yetkililerinden özel hediyeler kazanabilirsiniz. Yani şöyle ki lider olursanız eğer sıralamada çok az verilen eşyalara sahip olabileceksiniz.