• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hep beraber Tecrübe Ediniyoruz

Konular
0
MFC Puanı
0
Ben bu oyunu maNga ile şarkı yaptıklarında görmüştüm o zaman başladım hala oynuyorum :D TP gerçekten önemli tekrar tekrar söylemek gerek yeni başlayacaksanız yada oynuyorsanız kesinkez alın sonra bulamazsınız bunu :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar Zombirock arena tabanlı mmo oyunudur diye bir açıklama gördüm ? Nedir bu ne değildir ? Arena tabanlı ne demektir fikri olan varmı acaba bi aydınlatın ulan !

Konular
0
MFC Puanı
0
daha öne biz turnuvada yarı final gördük şimdi boşum bende gelebilirim clana turnuvalar çok eğlenceli oluyor beyler rekabet olmadan olmuyor zaten oyunda :D

Konular
0
MFC Puanı
0
TP işi çok güzel olmuş arkadaşlar kaçırmayın derim ben size böylesini bir daha yapmazlar eminim :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Agalar zombirockta silah özellikleri gelişti Hareket hızı bonusları filan kriket sopası filan çok güzel eşyalar geldiler denemekten zarar çıkmaz hem yeni altın kampanyası ile çok ucuza alabilirsiniz arkadaşlar.

Konular
0
MFC Puanı
0
AhuaHHA hikayeye bakın. Zombiler tren istasyonunu kuşatmışlarda bizler onları sopalayarak kovalıyormuşuz olm vaymı böyle bir eğlence ya ? Gelin sizde trene yol verelim :D Muahhehahs Loko meydanı haritası bölümün adı da sizleride bekleriz. Benim adım XswapX ekleyin.

Konular
0
MFC Puanı
0
maNga videosunu bende görmüştüm gerçekten güzel olmuş dedikleri gibi Türkiye'de bir ilk zaten bir oyunun soundtrack'ini maNga yapabilirdi ancak çokta güzel olmuş iyi olmuş yani :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar aranızda bu zamana kadar sıralamaya giren oldumu ? Ben geçen gün Koravı sıralamasına girdim ve çok mutlu oldum sizde burada paylaşmak istersiniz belki bu girdiğiniz sıralama muhabbetlerini.

Konular
0
MFC Puanı
0
Aynen kardeşim bende iki maç oynamıştım turnuvada çok eğlenceli oluyor bir Hırvatistan maçının son anlarında o kadar heyecanlanmıştım :D :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Zombi Rock'ta ne çok şikayet edilen konuların başında geliyordu bu ekipmanların pahalı olması ama joy game sesimizi duydu demekkki bu kampanya çok iyi geldi arkadaşlar kaçırmayın derim ben 1 ay sonra çok fırlayabilir paralar

Konular
0
MFC Puanı
0
Dolabım sekmesine girdiğinizde artık istatistiklerinizin hepsini görebiliyorsunuz yani kaç kere araba çarpmasına öldünüz falan filan hepsi yazıyor. Manga yaması ile bir çok yenilikler geldi sizler de denemelisiniz bence hocular.

Konular
0
MFC Puanı
0
Hollywood stüdyolarında insanlar zombi görmeye alışkın film usülü ama oyunda gören insanların içi hopluyor valla gelin ağız burun kıralım hepsinin :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Aynı hat ile istediğimiz kadar alabiliyoruz sanırım joy game zombi rock forumunda görmüştüm bakayım link atarım

Konular
0
MFC Puanı
0
Zombirock istilası sıralamasına girip en fazla kaç zombi öldürdünüz ? Benim bunda ki rekorum 1166 oldu yani manyakça bir oyundu beni geçen varmı acaba merak ediyorum.

Konular
0
MFC Puanı
0
maNga konser haritasıda gerçekten çok güzel hem maNga dinleyip hemde Zombi Rock oynamak büyük zevk veriyor insana bir indirip oynayın oyunu maNga Konser haritasında :D