• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hep beraber Tecrübe Ediniyoruz

Konular
0
MFC Puanı
0
Taktiklere geçmeden önce oyundan bahsedeyim. Oyuna ilk girdiğimizde kendimize bir karakter seçmemiz gerekiyor(Kız erkek şişman gibi...)Sonra kendimize bir sınıf seçmeliyiz.Sınıflar lwl atladıkça açılacak.11 level olduğumuzda gitarist,beyzbolcu,boksör,itfaiyeci,forvet hepsi açık olup oyun içerisinde değiştirip istediğimizi kullanabileceğiz.

Konular
0
MFC Puanı
0
zombirock da büyük bir oyun hocam baksana kaç oyunun böyle ünlü gruplarla şarkısı var böyle kampanyası var ki türkçe oyunlar içinde

Konular
0
MFC Puanı
0
aynı hat ile istediğimiz kadar alabiliyoruz sanırım joy game zombi rock forumunda görmüştüm bakayım link atarım

pintalon

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
kampanya var, bunu geçen sene de yapmamışlar mıydı zombierock için?

Konular
0
MFC Puanı
0
2.000 JP ! Süper kampanya ya ! Alıyorum hemen siz denediniz di mi?

Konular
0
MFC Puanı
0
Turkcell kampanyası 1 ay sürecek arkadaşlar 25 gün filan kaldı diye biliyorum.

Konular
0
MFC Puanı
0
Bu haftanın turnuva kayıtları başladı. Sınıfının lideri turnuvasına biz kayıt yaptırdık sizde gelsenize.

Konular
0
MFC Puanı
0
Zombi Rock turnuvalarında oynayacaksanız zaten kesin almalısınız bu kampanyadan altın kuponu ve TP aldıktan sonra güzel bir karakter yaparsınız sonrada dalın ortalığa kimse tutamaz sizi :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Aynen kardeşim herşey ateş pahasıydı oyunda hiç zevkli olmuyor oyun default malzemelerle ama altın alırsanız süper şeyler alabilirsunuz arkadaşlar

Konular
0
MFC Puanı
0
Yılın en iyi aksiyon oyunu benim oynadığım Zombirock seçilmiş oha filan oldum lan ! Harbiden çok zevkli ama bu kadar başarı sağlamasını beklemiyordum. Joygame'e helal olsun

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar Zombirock arena tabanlı mmo oyunudur diye bir açıklama gördüm ? Nedir bu ne değildir ? Arena tabanlı ne demektir fikri olan varmı acaba bi aydınlatın ulan !

Konular
0
MFC Puanı
0
zombierock sitesine baktınız mı googleda aratın oradaki yeniliklere iyi bakın