• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hep beraber Tecrübe Ediniyoruz

Konular
0
MFC Puanı
0
Teee Kuantum fiziği mantığından çıkan manyak bir profesörün oyunu var Zombirock, sizler de bizim birliğimize katılıp bizlerle oynamak isterseniz oyuna girip beni XswapX nickinden ekleyebilirsiniz. Oyundaki sıralamalarda şuan 1.yim ben. Sizleride aramızda görürsek çok seviniriz arkadaşlar.

Konular
0
MFC Puanı
0
Vallahi paranız yoksa 1.000 altın kuponundan da alabilirsiniz onunlada çok güzel şeyler alabiliyorsunuz özellikle boksör karakteri için 1.000 altın kuponu çok işe yarıyor bir sürü bere aldım :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Bence de Zombirockçılar diye grup kursak nasıl olur bi düşünelim bunu.

Konular
0
MFC Puanı
0
bu arada manganın zombirock şarkısını dinleyin beyler benide ekleyin evrimsel adım

pintalon

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
abi şu tp işinden imanım gevredi resmen..yüzde yüz tp veriyo senin dediğin eşya süper bir şey. kasmak gerekmiyor sabaha kadar tp için

Konular
0
MFC Puanı
0
Valla bence iyice değerlendirmek kampanyayı. Sonuçta uğraşılıyor o kadar. Ellerine sağlık.

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyunun en büyük özelliği bu zaten. Yani aksiyonun deli gibi olması.

Konular
0
MFC Puanı
0
Bence bu forumda Zombirockçılar diye grup kursak nasıl olur bi düşünelim bunu.

Konular
0
MFC Puanı
0
Aynen kardeşim bende iki maç oynamıştım turnuvada çok eğlenceli oluyor bir Hırvatistan maçının son anlarında o kadar heyecanlanmıştım :D :D

Konular
0
MFC Puanı
0
maNga konser haritasıda gerçekten çok güzel hem maNga dinleyip hemde Zombi Rock oynamak büyük zevk veriyor insana bir indirip oynayın oyunu maNga Konser haritasında :D

Konular
0
MFC Puanı
0
şarkı baya güzel hacı.. oyunun kendisi de güzel. sürekli fps oynamaktan gına geldi arada zombirock ile stres atıyoruz :D

pintalon

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
tecrübe puanım çok az benim ya bakalım 2000jp alalımda kampanyadan yararlanalım zombirockta

Konular
0
MFC Puanı
0
TP işi çok güzel olmuş arkadaşlar kaçırmayın derim ben size böylesini bir daha yapmazlar eminim :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyunun en büyük özelliği bu zaten. Yani aksiyonun deli gibi olması.

Konular
0
MFC Puanı
0
Zombirockta savaş Manga yaması ile ateşlendi hacılar. Oyunun müziklerinden görsellerine her şey değişti. Gitarist olup sazla sözle ağız burun kırmak istemez misiniz ? Gelin o zaman hep birlikte adamları dövelim. Hem çok eğlenceli bir oyun. Sıkılmadınız mı saçma sapan oyunlar oynamaktan hep silahla Zombi dövmekten filan ?