• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafesi bile olan oyun sanalika

batuhan1963

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar ekleyin beni oyundan darkblue beraber oynayınca daha çok kız geliyo ausdhuashd

batuhan1963

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Kardeşim yeni başlayacaklar içinözellikle 15.000 sanil kampanyasını öneriyorum hem çok ucuz hemde oyuna alışırsın

gunbatan

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlarımdan biri başka bir hattan almaya kalktı çok para verdi arkadaşlar Tcell kampanyası bu ona kesin dikkat edin çok canınız yanar sonra fatura geldiğinde

KralKatili

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
Geçen yiyenlerimin sanalika hesaplarına baktım çocukların hesaplarında benimkinden daha çok sanil var ben kaç senedir oynuyom onlar kaç senedir çakallar derslerine bakıyorum iyi ama sanalikaya fazla oturmuyorlar iş gibi sanki geliyorlar bir böyle takılıyorlar sonra bırakıyorlar ama sanillere bakarsan :D ohoo yani kıskanmadım değil birine dondurma diğerinede kahve makinesi hediye ettim ama onlarla bana hava atıyorlar şu zamanımı ayırıp bir oturabilsem ben onlara nasıl hava atılırmış gösterimde işte . :D

foreverbursa

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
hacı dayıı kampanya super olmus sanil çok işe yarıyor gerçekten şimdi kontör alıp kampanyayı kullanmak lazım :)

batuhan1963

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Altın kart alanlar akıllılık eder sanalika'da hem 8K sanil veriyorlar üzerine bir o kadar daha sanil kalıyor hem daha eğlenceli oluyor oyun Diamon kart çok pahalı

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Sanalika'nın 14 milyon üyesi var 1.5 milyonda aktif kullanıcısı var bu kadar insna bir şey biliyoruz ki oynuyoruz bu oyunu arkadaşlar cidden çok güzel oyun hele ki bu kampanyadan da alınca

GrandMagus

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Oyuna ilk başladığınızda çok sıkıcı olabiliyor arkadşalar çözene kadar ama çözdükten sonra sanalika'yı çok eğlenceli oluyor anlatamam

kantonca

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Anne ve babalara göstermemek lazım bu oyunlar çok sarabiliyorlar benim babam sanalika kapanmadan önce oynuyordu hala açıldığını bilmiyor oyunun söylemiyorum :D

darkblue008

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Ahaha masal paketini duymamıştım daha önce gidiyim araştırıyım ben hep pres olmak istemiştim zaten :D

kantonca

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar Cafe aldım ben ama siz dedikten sonra cafe'mi bulamıyorum onun için bir yardım eder misin

batuhan1963

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Ben 15.000 sanil aldıktan sonra Elmas kart aldım 50 kişilik arkadaş listesi tüm ürünlerde indirim cep telefonu ile mesajlaşma alan geldi sabah kalkıp oyuna girmek için can atıyorum resmen sanalikada yaşar oldum :D

kantonca

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Kardeşim çok kolay ana caddeden cafe binasına gir oradan bir sürü isim çıkacak o isimlerin olduğu ekranın üstünde ev resmi var ona tıkla kendi cafene götürüyor seni

kantonca

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar Cafe aldım ben ama siz dedikten sonra cafe'mi bulamıyorum onun için bir yardım eder misin

kantonca

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Kardeşim dediğimiz gibi önce 15.000 sanil paketi al sonrada cafe kartı yada elmas kart al parti düzenle insanları partiye davet et cafeni güzel düzenlersen zaten insanlar tekrar geliyor sıkınyı yok