• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafesi bile olan oyun sanalika

batuhan1963

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Çok çakallık yapıyormuşsun kardeşim ama güzel tkatikmiş bende denerim :D

GrandMagus

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Anne ve babalara göstermemek lazım bu oyunlar çok sarabiliyorlar benim babam sanalika kapanmadan önce oynuyordu hala açıldığını bilmiyor oyunun söylemiyorum :D

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
15.000 sanil alıp ardından altın kart aldığınızda Lounge'lara giriş hakkınız oluyor partilerde bir sürü insan tanış tanışabildiğinle

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
sanalika da alışveriş merkezleri caddeler binalar var oyunda koca bir evren var gerçekten çok güzel

batuhan1963

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Eğer öyle bir şey varsa süpermiş kardeşim kar topu oyunundan çok zevk alıyorum ben :D

darkblue008

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Elmas kart ve cafe işletmeciği çok para getiriyor hemde daha çok insanla tanışıyorsunuz arkadaşlar kaçırmayın bu fırsatı

GrandMagus

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Ama çok cafe var nasıl müşteri çekicem kendime ona bir şey deyin hele agalar

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
yaz tatili için evde sıkılanlara çok güzel bir alternatif

batuhan1963

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar dondurma makinası aldım ben çok elenceli almadıysanız kaçırmayın normalde 10 liraya falan çıktığı oluyor fiyatların

darkblue008

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Oyun kapanıp açıldıktan sonra tekrar oynamaya başladım ama böyle etkinlikler olmadığı sürece eğlenemiyorum oyunda hele son kampanyadan sonra oyun bir başka oldu

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
sanalikada nickim navidades ekleyin beraber takılırız

Konular
0
MFC Puanı
0
Cafe aldım ben o zaman tnaışma muhabbeti daha çok oluyor cafe sahibi olduğumuzdan ötürü bir havamız oluyor tabi :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Daha öncede bu tür oyunlar oynadım ama en başarılısı bu oyun olduğu kanaatindeyim kampanyadan alınca çok daha güzel oluyor kaçırmayın derim

Konular
0
MFC Puanı
0
Forumda bu kadar oynayan olduğunu bilmiyordum cidden beraber oynayalım dernek falan kuralım :D