• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafesi bile olan oyun sanalika

Konular
0
MFC Puanı
0
Şimdi bir ara daha lise biteli yeni oldu açık lise öğrencisiyim oyunlardan konuşuyorduk bizim sakallı makallı bir arkadaş var çocuk sanalikacı çıkdı adam kampanyaları benden daha iyi biliyor yok yok hesabında şaşırmamak elde değil adamda tl den çok ne var kendisi üstüne üstük arabalar ile uğraşıyor ayrıyeten bilgisayar teknisyeni maşallah konuşurken aramıza dalmışdı –konuşmayın lan ezikler diye :D yiyenlerim bir oda iki .

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşmlar Pop Corn makinasıda çok güzel sinamanın yanına kuruyorum gelsin paracıklar vallahi :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Metro Cafe'de buluştuk biz arkadaşlarla gayet güzel geyik döndü en kısa zamanda tekrar yapalım beyler

Konular
0
MFC Puanı
0
Elmas veya Altın kart aldıktan sonra oyunda bütün gününüzü geçirebilirsiniz o derece eğlenceli oluyor arkadaşlar demedi demeyin yani D:

Konular
0
MFC Puanı
0
Makine kampanyasını alan çok var sürekli caddelerde görüyorum odndurma kahve satanlar ama olsun yinede alıcısı çıkıyor

Konular
0
MFC Puanı
0
Metro Cafe’nin orada takılıyorum arkadaşlar ben genellikle kahve makinamdan size birşeyler ısmarlıyım size beraber olunca daha zevkli oluyor.

Konular
0
MFC Puanı
0
23 Nisan etkinliğini gazetelerde görmüştüm o zaman gördüm ortalık harbiden bayram yeriydi :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Sanalikayı kapanıp açıldıktan sonra oynamaya başladım uzun zaman oldu güzel bir oyun şahsen severim bu iki kampanyası var aldım ama işte bakalım iş güç derken kullanamadık bile bu dondurma makinesi felan kahve makinesi hani yiyenlerime hediye ettim bakalım ucuzlarda alırım zaten diyerek bakak işte birartane daha alıcam inşallah bu sefer kullanabilirim.

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyuna ilk başladığınızda çok sıkıcı olabiliyor arkadşalar çözene kadar ama çözdükten sonra sanalika'yı çok eğlenceli oluyor anlatamam

Konular
0
MFC Puanı
0
15.000 sanil aldıktan sonra 2 tane cafe aldım 2 katı para kazandım resmen gerçek hayatta kredi çekmek gibi bişey bu :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Yeni başlayanlar bile direkt muhabbete girebiliyor oyunun en güzel yanı bu bence arkadaşlar bir denemenizde fazda var

Konular
0
MFC Puanı
0
Kahve Makinasını kurduğunuz zaman nasıl değiştiğini anlıyorsunuz oyunun bir yerden yanınızda bir sürü kişi bitiyor kaçırmayın derim

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler 2 tane sanil paketi alıp bir cafe birde Elmas kart aldığınız zaman daha çok müşteri çekiyorsunuz cafede parti veriyorum ben hasılatın haddi hesabı yok :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyuna başlamadan önce insanlarla konuşmakta zorluk çekiyordum çekiniyordum falan oyunda gelişince gerçek hayatta da rahatım şimdi bülbül gibi şakıyorum