• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafesi bile olan oyun sanalika

kantonca

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Kardeşim çok kolay ana caddeden cafe binasına gir oradan bir sürü isim çıkacak o isimlerin olduğu ekranın üstünde ev resmi var ona tıkla kendi cafene götürüyor seni

kantonca

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Kardeşim dediğimiz gibi önce 15.000 sanil paketi al sonrada cafe kartı yada elmas kart al parti düzenle insanları partiye davet et cafeni güzel düzenlersen zaten insanlar tekrar geliyor sıkınyı yok

kantonca

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Kardeşim dediğimiz gibi önce 15.000 sanil paketi al sonrada cafe kartı yada elmas kart al parti düzenle insanları partiye davet et cafeni güzel düzenlersen zaten insanlar tekrar geliyor sıkınyı yok

batuhan1963

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Altın kart alanlar akıllılık eder sanalika'da hem 8K sanil veriyorlar üzerine bir o kadar daha sanil kalıyor hem daha eğlenceli oluyor oyun Diamon kart çok pahalı

darkblue008

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Ahaha masal paketini duymamıştım daha önce gidiyim araştırıyım ben hep pres olmak istemiştim zaten :D

GrandMagus

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Sanalika'nın 14 milyon üyesi var 1.5 milyonda aktif kullanıcısı var bu kadar insna bir şey biliyoruz ki oynuyoruz bu oyunu arkadaşlar cidden çok güzel oyun hele ki bu kampanyadan da alınca

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
15.000 sanil paketi alıp ardında da Altın Kart aldım çok işe yarıyor arkadaşlar çok havalı oldum oyunda :D

batuhan1963

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Cafe kartıda güzel uygulama beyler 100 kişiyi davet edebiliyorsunuz çoğunluklada geliyorlar 100 kişi ile oturup muhabbet ediyorsunuz yani zor bulunur o :D

darkblue008

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Rapunzeli aradım ben ya bakalım sanalka'da rapunzel nasıl olacak diye ama yok galiba göremedim ben D:

GrandMagus

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Sanalika oynamazsanız hayatınızda bir kere hata edersiniz ben diyimde size sonradan arkadaşlarınız falan anlatır böyle güzel bir oyun varmış ben neden oynamadım falan demeyin :D

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Altın kart indirim kazanmana konuştuklarının herkese görünmemesine renkli konuşma balonları gibi özellikler sağlıyor çok daha iyi oluyor oyun

batuhan1963

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Aynen 15.000 sanil aldıktan sonra bu kartlardan da alırsanız oyunun tadı bir başka oluyor hatta iki tane 15.000 sanil paketi aldıktan sonra 2 tanede diamond kart alırsanız 2 ay süreyle başından kalkamazsınız :D

darkblue008

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Alice Harikalar diyarındaki kedinin yüzünü aldım ben direk paketten aldıktan sonra gülen bir kediyle dolaşıyorum orada her gören birşeyler yazıyor süpermiş :D

GrandMagus

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Annem bile oynamaya başladı bu oyunu 2 tane cafesi var kadının başından kaldıramıyorum PC'nin o sorun için çözümü olan var mı arkadaşlar :D

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Hem altın kart hemde dondurma makinası alırsanız tanışmadığınız kimse kalmaz mıktanıs gibi çekersiniz insanları :D