• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

megaforum.com

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Baktım forum ile ilgili bir sözlük konusu yok, ben burdan açmakla start veriyorum ;p

Çok yıllar önce MaRaBa ve ZaiL'in önderliğinde kurulup çok fazla moderatör barındırıp (şimdi o moderatörlerin çoğu site sahibi, forum sahibi) büyümelerine vesile olan ve son yıllarda Pisadam'ın domaini himayesine alıp kurucusu ve kurucu ortağı (OxiGeN) olan Türkiye'nin en yaşlı forumlardından biri.

Çok şey yazılır da burası bir sözlük!

Sonra uğrarım yine sevgili sözlük ;p

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Bende nette Turkiyenin en iyi 10 forumu arasinda megaforumu 3.veya 4. sirada Gorup uye Olmustum,. kuranlarin eline emegine saglik :p

Konular
228
MFC Puanı
370
Bu tarz forumlara üye olduğum ilk sitelerden. yaklaşık 3-4 senedir uğramasam da, aktif olmasamda unutamayacağım domainler arasındadır Mazisi vardır. Megaforum Ne zaman aklıma gelse bana hep birini hatırlatır.

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Bir zamanlar yani ilk girdiğim zamanlarda en gözde forumum burasıydı. şimdi ise çok farklı

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Benim ilk göz ağrım burası zaten başka yerlerede girmiyorum. Mavi ablama bana forum söyle demiştim burayı söylemişti nerdeyse bir yıl olacak buraya üye olalı. Gerçekten samimi güleç yüzlü insanlar var samimi bir yer.

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Çok sevdiğim bir forumdan darbe yiyince buraya üye olmuştum.
Çok istekli ve heycanlıydım sonra bir baktım forum göçmüş bir süre ugrastım fakat sonra vazgeçtim.
Yıllar sonra tabi yine burdayım :D
Bundan sonrada gitmeyi düşünmüyorum. Grip gibiyimdir arada gelir arada giderim ama asla terketmem :p
Herkesin emeğine yüreğine sağlık.

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Forumun eski sahibi farklıymış vay be.. :)

2008'de kurulması köklü olduğunu gösteriyor. Sanırım Türkiye'nin en eski 3 forumundan birisi burası.. Umarım hep böyle yükselerek devam eder..

Ortam ve eğlenceli vakit geçirmek esas olur.. :)

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Nice insanlar gelip gitti burdan her daim kaliteli bir forum oldu ve olmaya devam edecek. Çok sevdiğim ve gerçek hayata taşıdığımız dostluklarımızı oldu birkaç kez bir arayada geldik. Göktürk (Maraba) Abi çok sevdiğimi birisidir hala sitelerini takip ederim. Zail usta her zaman gizemli olmuştur.Çok yönetim geldi geçirdi hiç bir zaman da durmadı her daim bir adım öteye gitti...

Bende baya eskiymişim şu an onu farkettim neredeyse her kademede yer aldım hea :):):)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Ellerimde dogdu bebekligini hatirlarim:p sohbet net kiraya verilmeye basladiginda burdanda kopup baska yerleri actik fakat Pisadam kardesim tekrardan kurkcu dukkanina geri getirdi bizi. Burasinin yeri bende bambaskadir. Hepte oyle olacak.

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Sevdimğim kısa sürede alıştığım bir forum oldu.
Lakin bir konuda kendini geliştirmeli ; Diyalektik fikir alışvetişi konusunda daha çok tölerans tanımalı esnek olmalı.
Bunun için bir Editöre ihtiyacı var. Bezelye bu konuda aday olabilir kanımca.
Daha fazla zaman ayırmalı ve iki editör daha yanına yazmalı. :)

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi