• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Wolfteamde Platinum kutu Dönemi :)

Konular
0
MFC Puanı
0
aga böyle bir şey yok bizim wolfcü bir arkadaş var adam sabahını akşamını kattı 1 haftada ya burdaki kampanyayla birlikte çocuk harikalar yarattı 700tl ye satıyor hesabını alan olursa bana ulaşsın ayrıntı verim.

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga bıkırlırmı bu oyun ya tam d,yom aha kampanyalar kesildi bi bakıyorum jjoygame kampanya yapıyor biride bu bağımlılık yapıyo bu oyun benden demesi :

Konular
0
MFC Puanı
0
Wolf team platinyum kutulardan kullanan varmı acaba ? ben 3 tane kutu almıştım en üst seviye bir zırh ile silah gelmişti 3. olarakta fazladan exp gelmişti tabi şans işi

Konular
0
MFC Puanı
0
Yani kampanya bilgileri için mantıklı fikri olanlar varmı ? Nereye mesaj göndericez nasıl yapıcaz nasıl olacak vb vb

Konular
0
MFC Puanı
0
Agalar geçen gün arkadaşlarla lahmacun yiyorduk sora birden konu nereden nereye geldiyse wolf teamda ki en iyi karakter hangisine geldi ? Sizce hangisi bunla ilgili fikri olan varmı.

Konular
0
MFC Puanı
0
Wolfteamda terörü durdurmak için Komutan yiğitin ardından ilerliyoruz. Sizde altın veya platinum kutu alıp aksiyona katılabilirsiniz.

Konular
0
MFC Puanı
0
Agalar ben bu kampanyayı aldım ben yeaaa çok acayip mutlu oldum on numara kutu valla

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyun çok eğlenceli ve geniş bir hale geliyor hacılar hepsini geçtim joygame filan iyi atak yaptı oyuncuları için şaka maka.. beklemediğim hamleler bunlar

Konular
0
MFC Puanı
0
Yapraklar gibi dökülüyor vallahi bu oyunda düşmanlar Wolfteam tam aksiyon oyunu birde Gamesultan ile hazırladığı yaz kampanyası mükemmel oldu.

Konular
0
MFC Puanı
0
Agalar bu WolfTeam'de Yiğit Demir isimli karakteri kullanan var mı ? Açıklamasında diyor ki hem uzun menzilli hem kısa menzilli silahları kullanıyormuş bir de üstüne yakın dövüş ustasıymış yani bunların hepsi böyle bir karakterde birikiyorsa nasıl oluyor açıklayabilecek olan varmı ?

Konular
0
MFC Puanı
0
beyler beyler buyrun bu kyağımı unutmayın size bir kampanya daha sunayim 7adet platinium kutu kampanyası yapmış

Konular
0
MFC Puanı
0
"Bu kurtların efendisi denilen adamın çok güzel özellikleri var. Wolfteam de mavi takımda yer alan Yiğit demir için ""kurtların efendisi"" diyorlar ? Gerçekten de oyun içinde bu kadar güçlü bir karakter mi ? "

Konular
0
MFC Puanı
0
Gamesultan da girmiş satış olaylarına orayıda iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. gamesultanın işin işine girmesi çok iyi olmuş online alışverişte güvenilir bir firma.

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler aramızda turkcelden nasıl alacağımızı bilen varmı bu kampanyadan. Hani bilmiyorum bilen varsa repini veririm anlatırsa tabi.

Konular
0
MFC Puanı
0
Gamesultan üstünden aldım çok acayip kutular denk geldi vallahi süper şeyler olmuş nihohoh çok sevindim ben ama joygamden alınca bu kadar güzel kutular denk gelmedi