• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Wolfteamde Platinum kutu Dönemi :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Duane Eddy oynayan varsa bu karakterle ilgili spoiler verebilir mi ? Acaba bu Turkcell ve Joygame'in düzenlediği kampanyalar ile gelen platinyum kutulardan bu karakterler çıkıyor mu yoksa neler çıkıyor ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Bomba imha ve bulma ekibinde yerr almak için sizlerde geç kalmayın hacılar. Bakın maceranın tanımı Amerika'da bulunan Çok Uluslu Silah Şirketi GD, F-Bomb adında bir bomba üretti. F-Bomb patladığında binalardaki ve canlılardaki ısıyı emerek tüm sıcaklığı düşürdü. F-Bomblar'dan biri patladığında diğer 3 tanesinin yeri tespit edilemedi ve kayıp olduğu anlaşıldı. Diğer 3 F-Bomb'u bulmak için savaş başlıyor.

Konular
0
MFC Puanı
0
platinum kutu da al aga o da çok ucuzdu geçen gün hala öyledir kaçırma

Konular
0
MFC Puanı
0
yaptınmı böyle kampanya yapıcan ağabeycim adamlar hamadah koymuş 7li platinum kutu koymuş şans kutusuda koymuş hani bana sorsalar hamadah ile şans kutusu derim bakarsınız içinden bir tane karakter çıkar :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Geremi Songa gıcık olduğum kadar kimseye gıcık olmuyorum.Bana göre en saçma hikayesi olan karakter Geremi Song olmuş. Ne öyle o fake karakter resmen. Neymiş soradan güç verilmişte kamerunu ele geçirmişte. Pedronun çırağı sayılır oynayan varmı ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Yeni ürünlerin eklenmesi iyi olacaktır kampanya ürünlerinin sınırlı olması sıkıcı olmuş

pintalon

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Ya hakikaten bu hani silah karakter felan gelince istemedende olsa iyi oynuyo insan yalan yok elimde hiç bir şey yokken full ölüyorum ama hamadah aldım burdan şimdi on numara oynuyorum :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga 30.000jpim oldu varmı benden iyisi hamadahda oldu ama hani jo de çok işime yaradı hemde çook ayrıntılı bilgi burada.

Konular
0
MFC Puanı
0
Bu hamadahın neler yaptığı beli olmuyor hacılar. hamadah %30 daha fazla veriyor birde default karakterlere göre daha güçlü

Konular
0
MFC Puanı
0
Arka sokaklarda sanki polis kovalıyoruz gibi anasını satayım Wolfteam içinde iken her yerden sağdan soldan fırlayan manyaklar beni deli ediyor.

Konular
0
MFC Puanı
0
Klanca wolfteam kampanyası varken jp zulalıcaz son gün ne zaman acaba bileniniz varmı ona göre bi yol cizicez

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar arama hızı veren eşyalar neler var acaba ? 10B ekip çantasının özelliği tam olarak nedir bilen kavranya varmı ?

Konular
0
MFC Puanı
0
O değil işin en güzel yanı birden çok alıp depolayabiliyoruz bunları bi de.. hazır ucuzken alıp sonradan kullanmak için kenarda tutmak lazım sınırsızmış galiba di mi hat başına? ben mesela birden çok g-cash alsam birden çok şans kutusu geliyo mu?

Konular
0
MFC Puanı
0
Abi yemin ediyorum wolfteam oynamak için 2 senelik sevgilimden ayrılmayı düşünüyorum. Yani oyun oynarken geliyor başıma duruyor izliyor laf ediyor filan sanki başıma pro gamer anasını satayım.

Konular
0
MFC Puanı
0
Bana göre en saçma hikayesi olan karakter Geremi Song olmuş. Ne öyle o fake karakter resmen. Neymiş soradan güç verilmişte kamerunu ele geçirmişte. Pedronun çırağı sayılır oynayan varmı ?