• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Wolfteamde Platinum kutu Dönemi :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Hamadahı tavsiye ederim arkadaşlar gerçekten çok iyi bir karakter.

Konular
0
MFC Puanı
0
Hamadah kullanıldığında %30 fazla para kazandırıyor hacılar. Hemde yeni kampanya ile çok ucuza geliyor 1 haftalık kullanım paketi. Pedro ile iş birliği yapan bir diğer karakter.

Konular
0
MFC Puanı
0
Hiç jpm kalmadı ya :D bu şans kutusu ve hamadah kampanyasından yararlandım joygamein yaptığı 32.000 jp vardı şimdi hiç yok :D hamadahda 2 gün kaldı tekrar alsammı almassammı bilmiyorum :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Dedeme karne hediyesi al dedim almadı bende gece telefonunu araklayıp kendim aldım hattından sağolsun hamadah oynucam onların sayesinde

Konular
0
MFC Puanı
0
gamesultandan hamadah'ı alınca şans kutusu bedavaymış iyi iş valla.

Konular
0
MFC Puanı
0
Wolfteam oynayanlar eklesin adım gringoxx cidden arkadaşlar rütbem düşük ama oyunda hamdah ile harikalar yaratıyorum bu hamadah hile felan değil turkcel ve joygamein yaptığı kampanya

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga geçen kurt avı modunda oynuyorum full ölüyorum ama hani 15 öldürme 36 ölme :D neyse baktım olacak gibi değil jp alacam bi baktım joygamede burdaki kampanya var wolf için dedimki tamam şimdi şans kutumu aldım turkcelim ile nasıl şanslıysam artık altın silah seti geldi :D 30 günlük yani 8.800 jp vermektense hem 2000 jp kazandım hemde şans kutusuyla gelen altın seti silahlarımı :D .

Konular
0
MFC Puanı
0
Yani platinyumlardan da şans kutusu düşer belki bilmiyorum euaheh :) Bir şey diyemedim tabi durum böyle olunca. Şans kutusu yerine platinum kutu alın bence o daha iyi.

Konular
0
MFC Puanı
0
Uykusuzluk başıma vurdu artık eklemek isteyenler olursa eklesin gringoxx adım hani uyucam biraz ama kalkınca atarız vs kim isterse şans kutusundan altın seti silahlar geldi çünbkü şans kutumda bi nevi joygame kampanyası sayesinde bedavaya geldi ama :D olsun

Konular
0
MFC Puanı
0
arkadaşlar şimdi bakın wolfteamde yeni bir kampanya var hamadah ın 7 günlük karakteri var bunu turkcell liler alabiliyormuş

Konular
0
MFC Puanı
0
abicim oynadğım oyunlar içerisinde şu kehanet kadar güzel ve cömert bir oyun yokdu şimdi wolfteamde bunlardan biri oldu kampanya sayesinde tabiî kide :D içinde küfür edenler ve hile kullanan adamlar var ama olsun hani geçenlerde hamadahı aldım karakter felan dinlemiyorum dalıyorun hepsine :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Taksim meydanında oynuyoruz yani bölüm olarak kurt vs kurt millet hep böyle gardiyan felan karakter yok bende joygamin kampanyasından aldığım hamdahın kurt karakteriyle tabi bi havalardayım iki tane gardiyan var birinde yılan dövmesi üstüne üstük tabi bende eksik olurmu :D akrep kartal ve kaplan dövmesi var inanmasınız ikisinide birlikte aldım hile diye odadan attılar :D burdan sizde hamadah yada şans kutusu yada platinum kutusunu alabilirsiniz.

Konular
0
MFC Puanı
0
abicim şu wolfteamde adamlar hakikaten hak ediyor aldıkları parayı hani iki tane karakterim oldu şans kutusundan :D gerçekten inanmayan eklesin gpottu hani şans kutusunu burdan aldım

Konular
0
MFC Puanı
0
abicim şu wolfteamde adamlar hakikaten hak ediyor aldıkları parayı hani iki tane karakterim oldu şans kutusundan :D gerçekten inanmayan eklesin gpottu hani şans kutusunu burdan aldım

Konular
0
MFC Puanı
0
Taksim meydanında oynuyoruz yani bölüm olarak kurt vs kurt millet hep böyle gardiyan felan karakter yok bende joygamin kampanyasından aldığım hamdahın kurt karakteriyle tabi bi havalardayım iki tane gardiyan var birinde yılan dövmesi üstüne üstük tabi bende eksik olurmu :D akrep kartal ve kaplan dövmesi var inanmasınız ikisinide birlikte aldım hile diye odadan attılar :D burdan sizde hamadah yada şans kutusu yada platinum kutusunu alabilirsiniz.