• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Wolfteamde Platinum kutu Dönemi :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Uykusuzluk başıma vurdu artık eklemek isteyenler olursa eklesin gringoxx adım hani uyucam biraz ama kalkınca atarız vs kim isterse şans kutusundan altın seti silahlar geldi çünbkü şans kutumda bi nevi joygame kampanyası sayesinde bedavaya geldi ama :D olsun

Konular
0
MFC Puanı
0
bıktım aga kimsemi bilmez şu kampanyadan faydalanmayı hani link yok bir şey yok biriniz pm atsın ya hani eni sonunda kafayı yiyicem yok yok yok bulamadım bilgilendirme nasıl yükleyebilirim ben bu kampanyaları LLL

Konular
0
MFC Puanı
0
abicim oynadğım oyunlar içerisinde şu kehanet kadar güzel ve cömert bir oyun yokdu şimdi wolfteamde bunlardan biri oldu kampanya sayesinde tabiî kide :D içinde küfür edenler ve hile kullanan adamlar var ama olsun hani geçenlerde hamadahı aldım karakter felan dinlemiyorum dalıyorun hepsine :D

Konular
0
MFC Puanı
0
arkadaşlar şimdi bakın wolfteamde yeni bir kampanya var hamadah ın 7 günlük karakteri var bunu turkcell liler alabiliyormuş

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler gelin elimde 7 tane platinum kutu var joygameden aldım hemde gayet uygun turkcelli olamnın ayrıcalığı :D karşılıklı olarak takas yapabiliriz.

Konular
0
MFC Puanı
0
Wolfteam oynayanlar eklesin adım gringoxx hamadah ile harikalar yaratıyorum bu kurtuda çok süpermiş turkcel ve joygamein yaptığı kampanya on numara işime yaradı hani keşke hamadah + şans kutusu olsa daha iyi olurmuş galiba

Konular
0
MFC Puanı
0
Depo haritasının da hikayesi acayip manyak ha. Klan'lar üye toplamak ve daha güçlü olmak için Anti-Epoxyn'e gerek duyarlar, ama Paien işler rayından çıktıktan sonra maddenin üretimini durdurmuştu. Bu karışıklık içerisinde Paien'in son üretim Anti-Epoxyn'leri bir kaç değişik araştırma merkezinden çalınmış ve şu anda birçok Klan kendi Anti-Epoxyn'inlerini ele geçirmek için tüm güçleriyle savaşıyorlar. Kalan Anti-Epoxyn'in büyük bir miktarı Fransa'da Carcassonne kalesinde korunmaktadır.

Konular
0
MFC Puanı
0
diğer hatlardan olanlarda hani wolfteamciler isterse jp30 yazığ 5686 ya gönderebilir ayrıca 30000jp veriyorlar.

Konular
0
MFC Puanı
0
arkadaşlar şimdi bu şans kutusu kampanyasını bilenler varmı bunla beraber 2000 jp geliyormuş doğrumu ve bunu turkcel ile birlikte 2 kez alabiliyormuşuz bilfisi olanlar söylerse sevinirim.

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga wolf temaci varsa aranızda gelin kapışak diyicem ama hile diyipde çıkmak yok millet inanmıyor buradan aldım her şeyimi amayok hilesin diyorlar.

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga wolfteam hastasıyım ama wolfteam insanın içindeki deli ruhu çıkartıyor helede buradaki kampanyadan sonra yalnmıyım girin linke bakın

Konular
0
MFC Puanı
0
"Bu oyunu deniyorum da bütün bölümleri merak ediyorum. Zeplin bölümünde oynayan varmı ? Bi bakın hikayesi buradan çok güzel duruyor. Birinci Dünya Savaşı'nda kullanılan Zeplin'lerin anısına Almanya'nın önde gelen şirketlerinden Siemens, askeri amaca hizmet eden ve güçlü motoru ile yanmaz madde kumaş güvenliği sağlanarak üretilen ""NeoZeplin""'i inşa etti. NeoZeplin Almanya ve İngiltere arasında insan ve malzeme taşıma seferlerine başladı. Bir Almanya - İngiltere hattı seferi sırasında teröristler büyük miktarda silah ve bomba taşıyan Zeplin'i kaçırdılar. Teröristlerin amacı 1. Dünya savaşı sırasında Almanya'nın İngiltere'yi havadan bombaladığı gibi İngiltere'yi bombalamak. Şu anda Zeplin Dover Boğazı'ndan geçmek üzere olmasına rağmen Zeplin'i uzaktan imha etmek imkansız görünüyor, çünkü Zeplin'in içerisinde dünya çapında birçok VIP var."

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler gelin elimde 7li platinum kutu var joygame kampanyasından aldım satabilirim kampanyadan geldi hani ya benden alın kampanyadan ama gayet uygun turkcelli hem bende hemde orda hangisi işinize gelirse :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler gelin elimde hamadah var joygameden aldım satabilirim kampanyadan geldi hani ya benden alın yada buradaki kampanya sından ama gayet uygun turkcelli hem bende hemde orda hangisi işinize gelirse :D karşılıklı olarak takasda :D yapabiliriz.

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga ben size söyleyim bir wolfcü olarak joypara yükleyin ama hani bazı kampanya duyumları aldım bakın turkcele yükleyin tl nizi buradan alın joypara yüklemekten iyidir şans kutusndan iyi şeyler çıkıyor bu son zamanlarda.