• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Wolfteamde Platinum kutu Dönemi :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar yaz kampanyasında joygame hamadah için kampanya düzenledi. Jp30 yazıp 5685e gönderdiğinizde size gelen kodu oyuna girerseniz 1 hafta hamadah çok ucuza geliyor ben aldım sırf para biriktirebilmek için yani.

Konular
0
MFC Puanı
0
Turkcelliler size müjde bunun karşılığında repimi isterim :D ona göre :D urda aslında hani wolfteam kampanyaları işimize yarar şimdi hani şans kutusunda bir çok güzel şey çıkıyor

Konular
0
MFC Puanı
0
tavsiyemdir arkadaşlar şans kutusu kampanyasından yararlanın derim helede turkcelllilerayrıca 2000jp mizde oldu :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga wolf temaci varsa aranızda gelin kapışak hile diyipde çıkmak yok millet inanmıyor diyorum hamadahı ben buradan hile değil ama yok sanki yalan söylüyoz ayrıca repini verdim kardeşim.

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler gelin beğenin wolf oynamayan adama dahi burdaki kampanyalar wolf oynatır :D .

Konular
0
MFC Puanı
0
Ve watashi oyuna döner burdan aldığım şanskutusu sağolsun bana 14lü güçlü paket verdi :D alayını ipe diziyom :D:D m,llet hile diyo ama :D :D .

Konular
0
MFC Puanı
0
aga platinum kutunun kampanyası var joygame yapıyor diyorlarki turkcel ile alınıyormuş sadece bu başka hatlardanda

Konular
0
MFC Puanı
0
Şans kutusundan bana geçen gün bi silahlar çıktı aklım gitti resmen. Sizde bu silahları edinmek için şans istiyorsanız bence turkcell kampanyasından yararlanın ve silahları çok ucuza alın.

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga ben size söyleyim birgün joygame bu kampanyaları bize bedava verecek :D burdan bakın adamlar turkcele gayet iyi indirim yaptırtmış :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga ben size söyleyim birgün joygame bu kampanyaları kapatacak ve bizde sap gibi kalcaz :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler gelin size şanskutusu satim demeyin hani kazıklama bizi buradaki yeri görünce aldım

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga bir insan hakkıyla karakter alıp silah dövme vs alıp hala hile denilirmi adam oynamasını bilmiyo geliyo odandan atıyo turkcel ile joygame güzel bir kampanya düzenlemiş ayrıntılar bende yararlandım almak istiyen olursa ordan alsın yada karşılıklı takas düşünenler gelsin şans kutusu vereyim.

Konular
0
MFC Puanı
0
Hehe tek el oyunda herkes pert :şans kutusu almayaydım şuan aynı full ölüyordum yok ya hani çok işe yarıyor varya :D :D

Konular
0
MFC Puanı
0
7 adet platinum kutu almak için sizde fırsatı kaçırmayın hacı. 30.000 JP ye denk geliyor bu kadar kutu ama inanılmaz olmuş kampanya değil mi ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga bıkırlırmı bu wolfteam tam bırakıcam jjoygame kampanya yapası tutuyor bağımlılık yaotu bu oyun bende aldım buyrun kampanya detayları buradaki linkte var.