• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Wolfteamde Platinum kutu Dönemi :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Kimmiş bakim honupif duysun herkes millet hamadahdan önce sia diyodu şimdi abi abi demeye başlardılar sağolsun joygame

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler arkadaş çok iyibir oyuncudur wolfde bakmayın bu hline :D gringoxx kardeişm ben tanırsın belki adam şans kutusundan kazandığı karakteri hediye etti bakın hediye etti ve gayette iyi birisi onun paylaşımlarına güvenin kampanyta ayrıca çokda uygun turkcellilere

Konular
0
MFC Puanı
0
bıktım aga kimsemi bilmez şu kampanyadan faydalanmayı hani link yok bir şey yok biriniz pm atsın ya hani eni sonunda kafayı yiyicem yok yok yok bulamadım bilgilendirme nasıl yükleyebilirim ben bu kampanyaları LLL

Konular
0
MFC Puanı
0
aldım gerekli şeyleri şimdide gayet iyi gidiyorum kardeşim repinide verdim ayrıca

Konular
0
MFC Puanı
0
arkadaşlar şimdi bakın wolfteamde yeni bir kampanya var hamadah ın 7 günlük karakteri var bunu turkcell liler alabiliyormuş

Konular
0
MFC Puanı
0
bilader sana +rep çünkü bu kampanyaadam akıllı forumda yok sen geldin bizim formu buldun :D çok da iyi yaptın buyurun buda enden bir lik kampanya ile ilgili bende repimi isterim

Konular
0
MFC Puanı
0
gringoxx diyorki bu kampanya en çok benim gibilerin işine yarar ama işte ben nasıl alacağımı bilmiyorum bir link video felan varsa bir bilgilendirin

Konular
0
MFC Puanı
0
abicim şu wolfteamde adamlar hakikaten hak ediyor aldıkları parayı hani iki tane karakterim oldu şans kutusundan :D gerçekten inanmayan eklesin

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler gelin bi vs wolf atak kutra kurt hamadah karakterim var ayıptır söylemesi :D

Konular
0
MFC Puanı
0
2 adet şans kutusu ve yanında hamadah :D :D bu kampanya ile birlikte birşleşti ve yepyeni bir incdredible hamadah doğdu :D

Konular
0
MFC Puanı
0
yaptınmı böyle kampanya yapıcan aga adamlar işini biliyorlar hani bana sorsalar böyle karakter koyardım 4 tane ama işte :D olsun bunlarda yeter :D

Konular
0
MFC Puanı
0
joygame yapıyor 7.000.000 kişi oynuyormuş helal olsun kampanyalar bendede olsa bende oyuncu toplarım :D

Konular
0
MFC Puanı
0
30 günlük hemde beyler bakın hamadah alın hem jp side çok gerekli bilgi

Konular
0
MFC Puanı
0
sıkılmıştım eski kampanyalardan hani wolf team yani joygame turkcel ile birleşmiş ve gayet güzel bir kampanya çıkarmışlar

Konular
0
MFC Puanı
0
Şimdi arkadaş joygame yaptığı her şey güzel zaten heleki wolfteam için olanlar yani wolf cü olarak sabahım akşamım oyunda ki hamadah en sevdiğim karakter hani yanında 30.000 jp mide aldım tavsiyemdir