• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Wolfteamde Platinum kutu Dönemi :)

Konular
0
MFC Puanı
0
diğer hatlardan olanlarda hani wolfteamciler isterse jp30 yazığ 5686 ya gönderebilir ayrıca 30000jp veriyorlar.

Konular
0
MFC Puanı
0
Turkcell'in başlattığı 3 kampanya hakkında bilgi almak istiyorum. İsim başlığı olarak biliyorum ama detayları hakkında bana yardımcı olabilicek bir arkadaş mutlaka vardır aramızda dimi? :)

Konular
0
MFC Puanı
0
beyler beyler buyrun bu kyağımı unutmayın size bir kampanya daha sunayim 7adet platinium kutu kampanyası yapmış

Konular
0
MFC Puanı
0
Kalabalığı sevmiyorum abi. Bu yüzden bana göre Joy game'min en iyi oyunlarından biri kehanet. Oynarken kalabalık bulduğum kanaldan diğer kanala geçerek aynı mekanda görevimi yapmaya devam edebiliyorum. Daha ne olsun abi. :D

Konular
0
MFC Puanı
0
"joygame 30000jp de yanında hediye JP30 yazın 5685e gönderin

Konular
0
MFC Puanı
0
yaptınmı böyle kampanya yapıcan ağabeycim adamlar hamadah koymuş 7li platinum kutu koymuş şans kutusuda koymuş hani bana sorsalar hamadah ile şans kutusu derim bakarsınız içinden bir tane karakter çıkar :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga çok güzel konuyu paylaşmışın ama nasıl alacağımızısda gösterydin:D

Konular
0
MFC Puanı
0
Dostum sana +rep değil ++++rep verdim :D çünkü bu kampanya benim işime çok yaradı klan maçlarında çıplak gibi kalıyorum hiç silahım yok

Konular
0
MFC Puanı
0
Yav oynadğım oyunlar içerisinde şu wolfteam kadar güzel ve cömert bir oyun yok içinde küfür edenler ve hile kullananlar adam full karakterli ya neyse hani geçenlerde hamadahı aldım turkcel hattım ile ağabeycim karakter felan dinlemiyorum şans kutumdanda 14lü güçlü paket çıktı aldım elime akeı47 mi karakter marakter kalmadı ah bide kaplan dövmemle yılan dövmem olsa on numara olur

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga wolf teamci varsa aranızda gelin klan maçına klan yok ama varsa gelirim haberiniz ola hile diyipde çıkmak yok ama :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Diyecem ama inanmıcaksınız joygame ne yapmış ya adamlar aşmı aşmış kendini :D

Konular
0
MFC Puanı
0
aga yok böyle birşey ya şans kutusu aldım turkcel ile joygamein yaptığı kampanyasından hke417 gl çıktı 7 günlük

Konular
0
MFC Puanı
0
ben buradan söyleyim rütbem düşük ama alayını ipe dizerim :D.nasılsa joygame kampanyam var :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Wolfteam oynayanlar eklesin adım gringoxx cidden arkadaşlar rütbem düşük ama oyunda hamdah ile harikalar yaratıyorum bu hamadah hile felan değil turkcel ve joygamein yaptığı kampanya